UA | RU
UA | RU

Викуп і доставка з 1688 в Україну

1688 – один із найпопулярніших китайських торгових майданчиків, який славиться величезним вибором товарів гідної якості за вигідними цінами. Тому багато представників українського бізнесу шукають постачальників саме тут. Якщо вам потрібен надійний посередник для доставки з 1688 в Україну, компанія Pollux готова запропонувати свої послуги. Ми привеземо вантаж будь-якої ваги та об’єму зі складу продавця в Китаї на вашу адресу в точно обумовлені терміни.

1688


Викуп і доставка з 1688 в Україну - що ми пропонуємо

Оскільки доставка з 1688 в Україну є популярною послугою серед наших клієнтів, фахівці Pollux розробили кілька пакетів послуг, щоб кожному запропонувати саме те, що йому необхідно.

Основними є такі варіанти співпраці:

  • Викуп і доставка з 1688 – ми надаємо допомогу в покупці: оформляємо замовлення, перевіряємо якість і упаковку продукції, здійснюємо повний супровід при перевезенні посилок, включно з оформленням і проходженням митного контролю.
  • Доставка з сайту 1688 – ми працюємо як логістична служба, викуп товарів з 1688 при цьому клієнт здійснює самостійно.

Pollux – це найкращий посередник для замовлення з офіційного сайту в Китаї. Звернувшись до нас, ви отримаєте професійну допомогу в покупці на 1688.com, а також оціните цілу низку переваг проведення закупівель на ринку Китаю:

Перевірені постачальники

Коли доставка і перевірка товару з сайту 1688 здійснюється фахівцями Pollux, ви можете розраховувати на співпрацю виключно з надійними виробниками. Для цього вибирайте повний пакет послуг покупки товарів через посередника.

Висока якість товарів

Послуга доставки з викупом передбачає перевірку якості товарів, а також їхньої відповідності вашим запитам. Наші фахівці вивчають не тільки документацію, а й оглядають продукцію, тож жодних неприємних сюрпризів не буде.

Вигідні ціни

Наші фахівці завжди уважно вивчають ринок, щоб запропонувати покупцям товар за найнижчою вартістю. З Pollux ви можете бути впевнені: ваші покупки завжди будуть вигідними.

Гнучкі тарифи

Якщо вам не потрібен посередник, і ви можете самі здійснити викуп з сайту 1688, ціна доставки буде нижчою, оскільки ви не оплачуєте посередницькі послуги. При цьому ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу і консультації.

Оформлення документів

Ми подбаємо про те, щоб доставка з Китаю з 1688 пройшла без складнощів. Для цього наші фахівці візьмуть на себе оформлення повного пакета документів, включно з накладними, сертифікатами. Також ми проведемо оплату митного збору.

Завжди вчасно

Доставка з сайту 1688 буде проведена в точно обумовлені терміни, адже ми завжди тримаємо руку на пульсі і враховуємо можливі затримки. Якщо товар потрібен терміново, вибирайте послугу експрес-доставки, вона передбачає найшвидший спосіб транспортування.

Нужно больше информации? Просто свяжитесь с нашими менеджерами, и они ответят на все интересующие вас вопросы.

Варіанти


Як відбувається процес оформлення та доставки

Варіант 1

Якщо вам потрібен надійний посередник для 1688, залиште заявку на сайті, заповнивши коротку реєстраційну форму із зазначенням послуги та ваших контактів.

Наш фахівець зв’язується з вами для обговорення деталей покупки. Ми обговоримо тип товару, потрібну кількість одиниць, параметри оцінки якості продукції, вид транспорту, кінцеву адресу доставки тощо.

Команда Pollux знаходить надійного продавця на торговій платформі, уточнює, скільки коштує партія, домовляється про закупівлю та укладає угоду з урахуванням ваших інтересів.

Після прибуття замовлення на наш склад у Китаї, фахівці Pollux перевіряють цілісність товару та упаковки, а також контролюють подальше завантаження.

Вантаж прибуває в Україну. Наша команда супроводжує товар на всіх етапах оформлення, а також контролює цілісність посилки і коректність перевірки.

Доставка вашого замовлення по Україні. Ми привеземо посилку за вказаною в договорі адресою.

Варіант 2

Ви обрали послугу “Доставка товарів з 1688” – заповніть коротку форму та очікуйте на дзвінок менеджера.

Консультація з фахівцем Pollux: ви обираєте тариф і вид транспорту; уточнюєте, чи потрібна термінова доставка. Також вказуєте адресу магазину або складу продавця, звідки наші співробітники повинні забрати ваше замовлення.

Фахівці Pollux підготують товар і необхідну документацію для транспортування товару в Україну.

Оформлення накладних, оплата митного збору – ці та інші юридичні моменти наша команда візьме на себе.

Товар в Україні. Ми проконтролюємо відвантаження і доставку замовлення на вашу адресу.

Тарифи


Вартість і терміни доставки з 1688 в Україну

Точну вартість карго доставки вам повідомить менеджер після обговорення всіх деталей співпраці. Попередньо розрахувати, у скільки обійдеться термінова доставка або транспортування габаритного вантажу, допоможуть таблиці.

Експрес-доставка
Авіадоставка
Доставка морем
від 12$/кг
від 8,5$/кг
від 1,4$/кг
Частота відправлень
Щотижня
Два рази на тиждень
Щотижня
Срок доставки
8–10 днів
12–14 днів
45–55 днів


Викуп і перевірка товарів у Китаї

Вартість закупівлі
Вартість послуг Pollux
до 2000$
10%
от 2000$
7%
от 10000$
5%
от 50000$
3%
Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу