UA | RU
UA | RU

Постачання одягу з Китаю оптом

Прямі поставки одягу з Китаю – це чудова можливість для українських бізнесів відкривати магазини якісного брендового одягу без необхідності організації власного виробництва в Україні. Це можуть бути як невеликі інтернет-магазини, так і цілі мережі. Якщо вас цікавлять оптові поставки одягу з Китаю, компанія Pollux готова запропонувати послугу швидкої доставки вантажів до дверей вашого складу.

Доставка


Що включає в себе доставка одягу з Китаю

Китайські виробники володіють фабриками, оснащеними найсучаснішою технікою. Це дає їм змогу пропонувати клієнтам як недорогий одяг, так і продукцію люкс. На торгових майданчиках Піднебесної ви легко знайдете постачальників дитячого, жіночого, чоловічого одягу відмінної якості. І неважливо, чи хочете ви закуповувати дешевий верхній одяг або розглядаєте виробників елітної спідньої білизни, Pollux допоможе відкрити бізнес з нуля. Ми налагодимо прямі поставки одягу з Китаю для замовників з будь-яким бюджетом.

Закупівлі фабричних товарів у Китаї з нашою компанією – це:

Відмінна якість товарів

Наші фахівці виконують перевірку вантажів перед відправленням, тому ви можете бути впевнені в тому, що товар відповідає всім заявленим характеристикам.

Тільки надійні партнери

Наша команда перевірить постачальників і запропонує послуги найбільш надійних. Фахівці ознайомляться з відгуками на компанію, а також переконаються в наявності у продавця всіх необхідних документів.

Найвигідніші ціни на товар

Ми завжди моніторимо вартість товару у різних продавців. Це дає змогу нашим клієнтам отримувати найвигідніші комерційні пропозиції.

Професійні консультації

Якщо у вас виникнуть питання стосовно постачання з Китаю одягу, взуття або аксесуарів, наші менеджери дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять. Команда Pollux супроводжує клієнтів на всіх етапах співпраці - аж до отримання товару.

Доступна вартість послуги

Постачання речей з Китаю від Pollux - це завжди вигідні тарифи на всі види доставки, чи то авіа, чи то залізничний, чи то морський транспорт. З огляду на те, що ми виконуємо не тільки перевезення вантажів, а й оформлення документів, ви економите на послугах цілої низки фахівців.

Чіткі терміни

Під час підписання договору ми чітко обговорюємо, скільки часу займатиме доставка одягу оптом з Китаю. Наші фахівці завжди враховують не тільки спосіб, яким ми будемо доставляти ваше замовлення, а й беруть до уваги можливі ризики.

Варіанти


Способи оптової закупівлі одягу

Постачання одягу з Китаю оптом може відбуватися кількома способами. Ви можете замовити пошиття одягу за вашими параметрами або купити вже готові речі. Варіанти такі:

1. Підписання договору із заводом або фабрикою

Контракт на пошиття або купівля готового одягу на виробництві.

2. Купівля одягу у продавця офлайн

Купуйте безпосередньо зі складу, магазину чи виставкового залу продавця.

3. Замовлення в онлайн-магазині

Закупівля на сайті бренду, фабрики або приватного виробника.

Pollux візьме на себе не тільки відправку вантажу в Україну. Наші фахівці можуть забрати партію товару з магазину або зі складу продавця.

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Процес


Як відбувається доставка одягу з Китаю

Якщо ви хочете замовити одяг з Китаю, залиште свої контакти і короткий запит у формі зворотного зв’язку на сайті.

Наш фахівець зв’яжеться з вами для обговорення деталей: особливостей товару, його вартості, термінів і способу доставки.

Підписання договору з Pollux – ми відправляємо вашу заявку в роботу і консультуємо вас на всіх етапах поставки товару.

Ми забираємо товар у китайських виробників і доставляємо його на митний склад для проходження подальшої перевірки. Оформляємо документи.

Наші фахівці контролюють увесь процес оформлення вантажу на митниці, а також стежать за тим, щоб його цілим і неушкодженим було завантажено на обраний транспорт.

Доставка вантажу по Україні. Ми доставимо партію товару за адресою, вказаною в договорі. А також передамо вам усі документи, що дають змогу продавати одяг в Україні.

Доставка


Способи доставки одягу

Pollux пропонує відразу кілька способів доставки одягу з Китаю в Україну. Ціна залежить від виду транспортного засобу, ваги вантажу, а також кількості послуг, які вас зацікавлять.

від 3$/кг
від 8,5$/кг
від 1,4$/кг
Частота доставок
Щотижня
Два рази на тиждень
Щотижня
Термін
40–45 днів
12–14 днів
45–55 днів

Також наша компанія надає послугу експрес-доставки. Дізнатися її вартість та умови ви зможете у нашого менеджера.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу