UA | RU
UA | RU

Доставлення збірних вантажів із Китаю в Україну (LCL)

LCL (Less Container Load) – зручний і вигідний спосіб доставки невеликих партій товару. При співпраці з професійним посередником всі можливі ризики доставки збірних вантажів з Китаю зведені до нуля. З Pollux навіть у загальному контейнері ваш товар прибуде на склад цілим і неушкодженим, при цьому вдасться добре заощадити на самому транспортуванні.

Доставка


Доставка збірних вантажів з Китаю в компанії Pollux

Доставка збірних вантажів з Китаю в Україну – один із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Ми пропонуємо не тільки логістичні послуги, а й супроводжуємо вантаж на всіх етапах транспортування.

Авіадоставка товарів

Відправлені літаком збірні вантажі опиняться у вас у рекордно короткі терміни.

Залізнична доставка вантажів

Міжнародні перевезення залізничним транспортом - надійні й економічно вигідні за будь-якого обсягу вантажу, що перевозиться.

Транспортування морем

Найекономічніший спосіб транспортування вантажів великих обсягів.

Оформлення супровідної документації та розмитнення товару

Незалежно від типу продукції, вам не доведеться турбуватися про її митне оформлення.

Контроль доставки товару 24/7

У будь-який момент ви можете у менеджера, на якому етапі транспортування перебуває ваш товар.

Вигідна вартість доставки збірного вантажу з Китаю

Доставка збірним вантажем для покупця завжди дешевша, ніж відправка напівпорожнього контейнера з Гуанчжоу або іншого порту.

Головна перевага, якою приваблює бізнес доставка збірного вантажу з Китаю ціна. Вам не потрібно чекати заповнення контейнера, переплачувати, якщо обсягу партії недостатньо для обраного обсягу. Для збірної доставки ми використовуємо найекономічніші 40-футові контейнери, вартість транспортування в яких пропорційно розподіляється на всіх замовників.

Процес


Як відбувається процес LCL перевезення з Китаю

Вантажоперевезення будь-якої складності разом із розмитненням – не проблема для нашої компанії. Ми діємо чітко і злагоджено, завдяки великому досвіду роботи на ринку логістичних послуг і відмінному знанню митного законодавства. LCL доставка збірного вантажу з Китаю відбувається за чітко визначеною схемою:

Клієнт залишає заявку на нашому офіційному сайті.

Менеджер Pollux зв’язується з вами. Під час консультації обговорюємо всі нюанси перевезення вантажу контейнером, терміни доставки, фіксуємо точну вартість доставки збірних вантажів з Китаю.

Ми бронюємо місце в загальному контейнері (у кубічних метрах, виходячи з об’єму посилки), отримуємо товар від китайського продавця на власний склад у Китаї, готуємо його до трансферу.

Відправлення контейнерів авіа-, морським або залізничним транспортом за обраним маршрутом.

Оформлення товарів на митниці після прибуття в Україну і його відвантаження.

Доставка замовлення по Україні надійними службами доставки (Нова Пошта, Делівері). За бажання ви можете забрати вантаж самостійно.

Нерідко збірна доставка з Китаю виконується під ключ. Це означає, що замовнику не доведеться турбуватися навіть про пошук надійного постачальника і перевірку якості його продукції. Ми візьмемо ці турботи на себе, що дуже зручно, якщо в штаті вашого підприємства немає фахівця, який володіє китайською мовою.

Фахівці компанії Polux також організують митне оформлення збірних вантажів з Китаю і доставлять контейнер транспортною компанією прямо до дверей вашого офісу.

Тарифи


Тарифи

Відправлення збірних вантажів з Китаю можливе різними видами транспорту. Від цього безпосередньо залежить, скільки коштуватиме доставка. Під час підписання договору наші фахівці розкажуть усі нюанси логістики і порекомендують, як краще привезти збірник в Україну. Але остаточне рішення завжди залишається за вами.

Тарифи на доставку вантажів з Китаю
Залізнична доставка
Авіадоставка
Морська доставка
від 3$/кг
від 8,5$/кг
від 1,4$/кг
Термін доставки
Від 20 дней
12–14 днів
экспресс — 8–10 днів
45–55 днів
Ціна викупу та перевірки партії товару в Китаї
до 2000$ — 10%
від 2000$ — 7%
від 10000$ — 5%
від 50000$ —3%

Таблиця допоможе зорієнтуватися, скільки орієнтовно коштує транспортування, і як привезти вантаж з Китаю в Україну швидше за все. Але остаточна вартість доставки з Китаю на збірний вантаж завжди прораховується в індивідуальному порядку.

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Товари


Які збірні вантажі ми доставляємо

Збірний вантаж з Китаю в Україну може містити різні товари з китайських інтернет-магазинів для різних замовників.

Найпопулярніші категорії:

Дитячі іграшки

Електроніка

Автомобільні запчастини та самі автомобілі

Промислове обладнання

Одяг

Товари для дому

Ми завжди враховуємо особливості вантажів. Тому ви можете бути впевнені, що ваш товар приїде в Україну в цілості й схоронності.

Товары


Що ми не доставляємо з Китаю авіаперевезеннями

Правильно організовані перевезення збірних вантажів з Китаю ніколи не викликають складнощів ні для посередника, ні для замовника. Але перш ніж замовити логістичні послуги, важливо розуміти, які є обмеження. Так, збірні контейнерні перевезення з Китаю компанією Pollux неможливі для таких товарів:

  • наркотиків;
  • зброї;
  • хімічних і вибухонебезпечних речовин;
  • лікарських препаратів;
  • реплік і підробок продукції відомих брендів.

Чи можлива доставка збірного вантажу з Китаю в Україну у вашому випадку – варто заздалегідь уточнити цей момент у менеджера компанії, і тільки потім дізнаватися, як розрахувати вартість доставки.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу