UA | RU
UA | RU

Страхування вантажів із Китаю

Страхування збереження товарів – одне з пріоритетних завдань, які необхідно вирішити при виборі логістичної компанії для перевезення продукції різного призначення з Китаю в Україну. Оформивши транспортну страховку, замовник отримує гарантію компенсації збитків у тому випадку, якщо станеться втрата або пошкодження посилки. Pollux здійснює страхування вантажів з Китаю, щоб ви були надійно захищені від будь-яких форс-мажорів.

Страхування


Страхування вантажів з Китаю - що ми пропонуємо

Міжнародне транспортування товарів завжди несе в собі певні ризики, які не залежать від логістичної компанії. Розуміючи це, фахівці Pollux пропонують застрахувати вантаж – у цьому разі всю відповідальність за збереження вантажу візьме на себе компанія, яка видає страховий поліс.

Послуга передбачає укладення угоди з підписанням договору. У документі будуть вказані всі нюанси вантажоперевезення, включно з типом транспорту, маршрутом, а також іншими умовами, від яких залежатиме вартість такого захисту.

Страхування вантажу з Китаю від Pollux має цілу низку переваг:

Гнучкі умови

Оскільки вартість страхування вантажів з Китаю безпосередньо залежить від безлічі факторів, ми підберемо тариф, який буде оптимальним саме для вашого випадку.

Тільки перевірені партнери

Мы оформляем полис через проверенные страховые компании с действующими лицензиями, длительной и успешной историей работы.

Простота оформления

Для оформлення страхового поліса вам достатньо звернутися до фахівців Pollux. Наш менеджер підбере для вас відповідну послугу, зорієнтує по ціні і термінах оформлення.

Один тариф для всіх

Незалежно від того, чи буде це страхування авіа-вантажів з Китаю або договір захисту партії товару, відправленої морем, ціна страхування буде розраховуватися однаково - у відсотках від загальної вартості вантажу.

Доступна вартість

Ми дуже уважно підходимо до вибору партнерів, щоб пропонувати вам оптимальне співвідношення ціни послуг та обсягу покриття ризиків.

Гарантія виплат

У разі настання страхового випадку ви гарантовано отримаєте виплати, прописані в полісі. Зі свого боку ми простежимо за тим, щоб наш клієнт отримав всю суму, а також надамо необхідну документацію.

Якщо вас цікавить страхування вантажів з Китаю морем або іншим типом транспорту, зв’яжіться з нашими менеджерами. Фахівці Pollux дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Процес


Як відбувається страхування вантажів з Китаю

Процедура страхування вантажів з Китаю відбувається таким чином:

Якщо вас цікавить доставка вантажів з Китаю від Pollux, і ви хочете купити страховий поліс, залиште заявку зі своїми контактами і коротким описом питання на сайті.

З вами зв’яжеться фахівець Pollux для уточнення деталей: який вантаж необхідно перевозити, розмір партії, вартість товарів, а також інші питання, які вплинуть на фінальну ціну послуги.

Фахівець Pollux підбере для вас оптимальний тариф від надійного партнера – страхової компанії.

Ми супроводжуємо вас на всіх етапах купівлі страхового поліса, при цьому простежимо, щоб усі ваші інтереси як клієнта були враховані.

Після купівлі страхового поліса фахівці нашої компанії консультуватимуть вас щодо подальших дій – купівлі товару або його доставки в Україну.

Такий формат співпраці не тільки дасть змогу отримати найкращі умови страхування, але й заощадить ваші гроші та час.

Тарифы


Вартість страхування вантажів з Китаю

Ціна страховки залежить від вартості партії товару і становить 1%. Це виправдана ціна за ваш спокій і цілісність вантажу. Розрахунок проводиться таким чином:

Вартість вантажу
Ціна страховки
1 000$
10$
5 000$
50$
10 000$
100$
50 000$
500$
100 000$
1 000$
Страхування


Страхові випадки під час перевезення вантажів

Кожен тип страховки включає певний перелік обставин, за яких настає страховий випадок. Вони пов’язані з типом транспорту, особливостями маршруту, а також іншими факторами.

До страхових випадків належать:

  • пошкодження багажу – деформація, намокання, поломка, згоряння;
  • втрата багажу на будь-якій з ділянок маршруту;
  • викрадення багажу (може бути повним або частковим);
  • стихійні лиха – пожежа, потоп, виверження вулкана, землетрус;
  • форс-мажор – військові дії, страйки.

Також до списку можуть бути включені ДТП, корабельна аварія або авіакатастрофа, інші форс-мажори, пов’язані з транспортом.

Розмір компенсації в разі страхового випадку

У разі настання страхового випадку клієнту необхідно звернутися в Pollux або безпосередньо в страхову компанію для отримання компенсаційних виплат. Сума залежатиме від типу страхового випадку (приведення товару в непридатність, часткова втрата тощо).

План дій наступний:

  1. Подача документів, які підтверджують настання страхового випадку.
  2. Подача накладних із зазначенням вартості товару.
  3. Подача чинного страхового поліса.
  4. Перевірка страховою компанією документації, також можливе проведення експертизи.
  5. Перерахування виплат на розрахунковий рахунок клієнта.

Точну суму вам зможе розрахувати менеджер Pollux після уточнення всіх нюансів.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу