UA | RU
UA | RU

Постачання запчастин з Китаю в Україну

Доставка автозапчастин з Китаю в Україну – це оптимальне рішення для тих українських підприємств, які пропонують послуги ремонту автомобілів або є постачальниками деталей і запчастин для СТО. Якщо вам потрібна професійна консультація, фахівці Pollux розкажуть, як замовити запчастини безпосередньо з Китаю, а також допоможуть їх доставити.

Автозапчастини


Автозапчастини з Китаю - що ми пропонуємо

Автозапчастини з Китаю користуються високим попитом на автомобільному ринку України. Вибравши надійного постачальника, клієнт отримує якісний товар, який не поступається за характеристиками оригінальним запчастинам, але коштує при цьому в рази дешевше. Найскладнішим завданням для багатьох компаній є сама доставка автотоварів з Китаю, яка вимагає розуміння багатьох юридичних нюансів.

Постачання запчастин з Китаю від Pollux – це можливість налагодити взаємовигідне співробітництво з виробниками з мінімальним залученням ресурсів клієнта в процес. Всі питання, пов’язані з постачанням вантажу, наші фахівці візьмуть на себе.

Перевірені виробники

Ми ретельно перевіряємо всіх продавців перед тим, як розпочати співпрацю. Наша команда запитує і вивчає документи: сертифікати, дозволи.

Завжди вигідні умови

Перед початком переговорів ми завжди порівнюємо вартість схожих товарів у різних продавців, що дає змогу отримати для наших клієнтів найвигідніші умови співпраці.

Супровід угод

За необхідності ми візьмемо на себе всі організаційні завдання: від підбору товару та оформлення замовлення до доставки розмитнених посилок по Україні.

Оформлення документів

Крім перевірки документів, наші фахівці також заповнюють митні декларації, оплачують податок. У послугу також входить розмитнення запчастин з Китаю після прибуття в Україну.

Страхування вантажів

Страховка вантажів від Pollux - це гарантія збереження ваших коштів. У разі виникнення непередбачених ситуацій під час транспортування наша команда подбає про те, щоб ви отримали відшкодування збитків.

Доступні тарифи

Для транспортування ми використовуємо різні торгові шляхи і транспорт. Оформивши замовлення запчастин з Китаю, ви зможете вибрати той маршрут і спосіб доставки, які будуть найбільш вигідними для вашого бізнесу.

Товари


Як замовити автозапчастини з Китаю

Ви можете доручити замовлення автозапчастин з Китаю нашим фахівцям або знайти постачальника й укласти з ним договір самостійно. Зробити це можна кількома способами:

  • на одному з маркетплейсів: 1688, Alibaba;
  • відвідавши онлайн- або офлайн-магазин продавця в Китаї;
  • уклавши договір безпосередньо із заводом.

У такому разі ми зможемо забрати ваше замовлення зі складу продавця і доставити його на вашу адресу в Україні.

Якщо вам цікава поставка товарів під ключ, вибір, викуп продукції та доставка з 1688 в Україну буде виконана командою Pollux без вашої участі.

Процес


Як відбувається доставка автотоварів з Китаю

Клієнт заповнює заявку на сайті або зв’язується з нашими менеджерами телефоном.

Фахівець Pollux телефонує клієнту, щоб обговорити всі нюанси роботи: чи потрібні тільки логістичні послуги або доставка під ключ, особливості товару, його кількість, спосіб і строки доставки тощо.

Після підписання договору команда починає роботу над пошуком товарів, організацією викупу і доставки в порт або іншу точку відправки.

Постачальники запчастин з Китаю відвантажують замовлення нашим фахівцям. Ми здійснюємо перевірку його цілісності, якості та відповідності вимогам покупця.

Оформлення на митниці. Ми надаємо весь пакет документів, заповнюємо транспортні накладні, здійснюємо оплату податку і контролюємо навантаження.

Розмитнення та перевірка посилки в Україні. Переконавшись, що все гаразд, ми організовуємо доставку вантажу клієнту за допомогою місцевих логістичних компаній.

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Способи


Тарифи та способи доставки запчастин

Компанія Pollux пропонує кілька варіантів, як привезти запчастини з Китаю безпосередньо в Україну. Вартість послуги доставки залежатиме від обраного виду транспорту, ваги вантажу, переліку додаткових послуг.

Орієнтовну вартість можна розрахувати за таблицею:

 від 3$/кг

від 8,5$/кг

від 1,4$/кг

від 12$/кг

Частота відправлень

Щотижня

Два рази на тиждень

Щотижня

Щотижня

Термін

20–45 днів

12–14 днів

45–55 днів

8–10 днів

Точну ціну вам зможе повідомити менеджер після консультації.

Замовлення


Мінімальне замовлення запчастин з Китаю

Доставка запчастин з Китаю фахівцями Pollux здійснюється як для фізичних, так і для юридичних осіб. Розмір мінімального замовлення автозапчастин встановлює продавець.

Зі свого боку команда Pollux зможе провести переговори для отримання кращої цінової пропозиції. Наші фахівці вільно говорять китайською, а також мають великий досвід у комунікації з представниками бізнесу. Також якщо вам потрібно кілька різних позицій, рекомендуємо замовляти їх у одного постачальника – закупівля автозапчастин оптом завжди вигідніша.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу