UA | RU
UA | RU

Карго доставка з Китаю в Україну

Карго перевезення в Україну з Китаю від компанії Pollux — це швидка та ефективна доставка малих та середніх партій товарів ‎під ключ. Ви можете вибрати вантажоперевезення авіаційним транспортом або іншим зручним та вигідним способом. Ми беремо на себе всі формальності, митні процедури та оформлення необхідної документації. А також надаємо замовникам інформацію про знаходження вантажу на всіх етапах cargo доставки.

Карго доставка


Карго доставка з Китаю — що ми пропонуємо

Ми пропонуємо вигідні умови карго з Китаю в Україну‎. Враховуємо вимоги замовника щодо товару, підбираємо оптимальний логістичний маршрут та тип транспорту, в залежності від особливостей та об’єму вантажу, бажаних термінів доставки та прийнятного бюджету. Pollux — це надійний партнер для бізнесу, з яким покупка товарів з Китаю через карго пройде швидко та комфортно для клієнта. Ми візьмемо на себе оформлення необхідних супровідних документів та закриємо всі питання з розмитненням, сплатою податків та митних платежів.

Авіатранспорт

Карго авіа-доставка з Китаю — найшвидший варіант, якщо потрібно доставити товари в короткий термін. Можна отримати вантаж вже через 12–14 днів або через 8–10 днів у разі вибору послуги експрес.

Залізничні перевезення

Розцінки карго доставки посилок з Китаю потягом менші, ніж ціна перевезень літаком. При цьому залізничний транспорт довезе ваш вантаж швидше, ніж вантажне судно.

Морські перевезення

Карго відправка з Китаю морем — це надійний і бюджетний варіант транспортування партій продукції, при якому вантажі доставляють, переважно, у збірних контейнерах.

Автотранспорт

Допоміжний спосіб доставки товарів з Китаю, що набув більшої популярності останнім часом. Наземні перевезення потребують ретельної підготовки та детальної розробки маршруту.

Оптимальна вартість і час доставки

Покупка товарів з Китаю через карго — найзручніший для клієнта спосіб провести закупівлю. Ми підберемо оптимальний варіант вантажоперевезення та доставимо товар у найкоротший термін.

Допомога у розмитненні

Наші спеціалісти підготують всі необхідні документи, проведуть розмитнення товарів й проконтролюють сплату податків та зборів.

Ціни


Види та ціни карго доставки

Експрес-доставка
Авіадоставка
Доставка морем
Періодичність відвантаження
Щотижня
Двічі на тиждень, щочетверга з Гонконгу
Щотижня
Терміни (днів)
8–10
12–14
45–55
Тарифи на карго з Китаю
від 12$/кг
від 8,5$/кг
від 1,4$/кг
Особливості
Доставка до дверей
Швидка доставка невеликих партій товару
Вантажі вагою від 50 кг

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Етапи


Етапи карго доставки з Китаю

Через форму на сайті або за телефоном чи електронною поштою клієнт залишає замовлення на карго і служба доставки починає опрацьовувати заявку.

Наш фахівець зв’язується із замовником. Обговорюються вимоги до товару, необхідний розмір партії, тип транспорту, ціна карго доставки з Китаю та інші моменти. 

Ми підбираємо кращий маршрут і транспортну компанію, оформлюємо документи та організуємо доставку до нашого складу.

Перед завантаженням перевіряємо товар на якість, цілісність упаковки, зовнішній вигляд та за потреби перепаковуємо його.

Відвантажуємо товар та контролюємо його переміщення на всіх етапах карго-поставки в Україну.

Розмитнюємо вантаж та оформлюємо необхідну документацію, контролюємо сплату комісій і податків у повному обсязі відповідно до митного законодавства.

Доставляємо вантаж на склад замовника або інший кінцевий пункт призначення

Товари


Що ми не доставляємо з Китаю

Карго доставка з Китаю в Україну передбачає обмеження щодо окремих категорій вантажів. Серед товарів, які заборонені до ввозу або мають окремі вимоги до транспортування:

 • зброя та боєприпаси до неї;
 • вибухові та радіоактивні речовини;
 • легкозаймисті гази та речовини;
 • гроші, банківські картки, цінні папери;
 • фальсифікована продукція;
 • отруйні та сильнодійні речовини;
 • лікарські засоби та БАДи;
 • наркотичні засоби;
 • підакцизні товари;
 • харчові продукти;
 • рослини й посівний матеріал;
 • тварини та корми для тварин;
 • дорогоцінні метали та камені;
 • антикваріат.

Про повний перелік ви можете дізнатися, звернувшись до наших фахівців з карго доставки вантажів.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

FAQ


Часті питання

Так, ми працюємо з фізичними та юридичними особами.

Найпоширеніший спосіб оплатити карго-перевезення — переказ із банківського рахунку. Щодо можливості провести розрахунок в інший спосіб ви можете проконсультуватися з нашими спеціалістами.

Зверніться до спеціалістів Pollux, щоб розрахувати, скільки коштуватиме карго. Для попереднього розрахунку вартості ви можете скористатися тарифами, вказаними на сайті.

Процес пошуку товарів та надійних китайських постачальників може здатися складним і заплутаним для тих, хто не має досвіду. Якщо ви замовите послугу в нашій компанії, зможете зекономити багато часу та без докладання зусиль отримати найкращі товари за вигідними цінами.

У разі карго доставки, як правило, немає потреби в наданні документів. На запит клієнта ми можемо надати договір купівлі-продажу та іншу документацію в індивідуальному порядку. Наприклад, для карго на великі вантажі, по бажанню клієнта, може бути оформлене додаткове страхування. Один з примірників договору ми надаємо замовнику.

Миттєво компенсуємо 100% вартості товару. Але за роки роботи компанії Pollux таких випадків ще не було, завдяки детальному плануванню та постійному контролю вантажу на всіх етапах карго доставки.