UA | RU
UA | RU

Часті запитання

Питання про компанію

Ви можете зв’язатися з нами за номерами +38 096 655 69 96, +38 099 655 69 96, +38 063 655 69 96, електронною поштою або через нашу онлайн-форму на сайті. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть оформити замовлення.

Компанія Pollux доставляє вантажі з Китаю до України, США та Європи (окрім РФ та РБ). Ви можете запитати вартість та терміни доставлення у потрібний регіон у наших менеджерів за номерами +38 096 655 69 96, +38 099 655 69 96, +38 063 655 69 96, або через контактну форму.

Приймаємо на корпоративні картки компанії, готівкою в гривні, готівкою в доларах, євро.

Для постійних клієнтів надаємо найкращі ціни на логістику та послуги в Китаї, так само для об’ємних партій надамо вигідні умови.

img

Отримайте безкоштовну консультацію

Зв’яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію по доставці товарів з Китаю

Контакти

Питання про перевезення

Ми спеціалізуємося на доставці різних видів товарів, включаючи електроніку, одяг, товари для дому, промислове обладнання та багато іншого. Зв’яжіться з нами, щоб уточнити можливість доставки вашого товару.

Час доставки залежить від обраного вами варіанту доставки. Зазвичай це займає від 15 до 20 днів для авіаперевезень, 7-10 днів для послуги експрес-доставки та приблизно 60 днів для морських вантажоперевезень.

Вартість доставки залежить від ваги, розміру і характеристик вашого вантажу, а також від обраного методу доставки. Ви можете запросити безкоштовний розрахунок вартості у наших фахівців.

Для оформлення доставки вам будуть потрібні документи, такі як комерційний рахунок, інвойс, список товарів та інші необхідні документи. Наші менеджери допоможуть вам з підготовкою всіх необхідних паперів.

Ми здійснюємо перевезення усіх вантажів вагою від 10 кг до 1 000 000 кг. Виключенням є лише: фармацевтичні препарати, корми для тварин, зброя, небезпечні речовини, підробки та репліки товарів, алкогольні напої.

Питання про безпеку вантажу

Так, страхування вантажу це додаткова послуга яку ми можемо вам надати.

Ми відстежуємо вантаж в реальному часі. Для того, щоб дізнатись де знаходиться ваш вантаж саме зараз, ви можете подзвонити нашим менеджерам, вони на  зв’язку 24/7 та готові вам допомогти

Після отримання вантажу на нашому складі в Китаї ми робимо фото фіксацію партії, при необхідності перепакуємо або зробимо додаткову упаковку.

Якщо така ситуація сталась, сфотографуйте вантаж та зв’яжіться з нашим менеджером. У разі часткової нестачі або пошкодження вантажу ми миттєво компенсуємо вартість товару і вартість логістики відповідно до ваги або об’єму.