UA | RU
UA | RU

Міжнародні мультимодальні перевезення вантажів з Китаю в Україну

Міжнародні мультимодальні перевезення вантажів з Китаю в Україну – це вид транспортування, який передбачає використання декількох типів транспорту. Такий підхід дозволяє побудувати оптимальний логістичний маршрут і доставити вантаж за мінімальну кількість часу, забезпечивши його збереження. Компанія Pollux пропонує вигідні умови перевезень, які дадуть змогу вивести ваш бізнес на новий рівень.

Перевезення


Мультимодальні перевезення з Китаю в компанії Pollux

Мультимодальні перевезення вантажів з Китаю стали особливо актуальними після нападу Росії на Україну. Вони дали змогу створити нові ланцюжки поставок необхідних товарів в умовах закритого неба і портів. Така послуга дає змогу відправляти великі замовлення різного призначення і доставляти їх у короткі терміни, а також здійснювати контроль і гарантувати безпеку вантажу впродовж усього маршруту.

Компанія Pollux здійснює мультимодальні перевезення транспорту, великогабаритного обладнання, різних запчастин, а також інших вантажів, які необхідні клієнтам. Співпраця з нашою компанією має велику кількість переваг:

Надійні партнери

Наші партнери - це міжнародні перевізники з відмінною репутацією. У їхньому розпорядженні - сучасні транспортні засоби та досвідчений персонал, який забезпечує цілісність і безпеку вантажів навіть в екстремальних ситуаціях.

Професійна команда

Команда Pollux - це професіонали своєї справи. Менеджери, закупівельники, логісти, юристи, а також інші фахівці мають не тільки великий досвід роботи, а й постійно слідкують за змінами в міжнародному законодавстві.

Прозорі умови договору

Перед початком співпраці ми підписуємо договір із кожним клієнтом, зазначивши в ньому всі умови та нюанси угоди, про які домовилися. Це робить співпрацю з Pollux комфортною і зрозумілою.

Єдиний договір

Мультимодальні перевезення з Китаю передбачають укладення одного договору на перевезення, в якому прописані всі деталі маршруту. Такий формат дає змогу спростити процес оформлення документів, убезпечивши при цьому обидві сторони.

Прогнозовані терміни

Під час складання маршруту наші фахівці завжди тримають на контролі ситуацію в регіоні. Це дає змогу правильно оцінити ризики та підібрати оптимальне сполучення, а також максимально точно розрахувати терміни.

Доступні ціни

Ми зробили транспортні перевезення доступними для наших клієнтів, встановивши мінімальну вартість за кілограм ваги. Завдяки цьому, ви зможете регулярно закуповувати товар у Китаї, розвивати свій бізнес, підвищуючи його прибутковість.

Ми гарантуємо постійну підтримку клієнтів, а також допомогу у розв’язанні різних питань протягом усієї співпраці.

Процес


Як відбувається мультимодальна доставка з Китаю

Якщо вас зацікавила мультимодальна доставка з Китаю, потрібно заповнити коротку реєстраційну форму на сайті. Залиште свої контакти й опишіть вашу ситуацію.

Менеджер Pollux зв’яжеться з вами для уточнення умов співпраці. Ми обговоримо тип і кількість товару, способи транспортування, вартість і кількість послуг, терміни доставки.

Договір підписано. Наші фахівці починають роботу над складанням маршруту, а також координують співробітників і партнерів, які перебувають у Китаї.

Ми забираємо вантаж у продавця і транспортуємо в точку завантаження. Це може бути морський порт, аеропорт або залізничний вузол. Вантаж проходить оформлення на митниці, наша команда заповнює всі документи.

Прибуття в точку зміни транспорту. Фахівці нашої компанії контролюють процес вивантаження і завантаження, стежать за цілісністю посилки.

Вантаж в Україні. Ми супроводжуємо розмитнення і відвантаження товарів клієнту. За необхідності можемо відправити товар за адресою клієнта за допомогою місцевої логістичної компанії.

Тарифы


Тарифи та способи мультимодальної доставки

Вартість мультимодальної доставки розраховується на основі ваги/габаритів вантажу, а також з урахуванням маршруту, яким прямуватиме обраний транспорт. У таблиці нижче ми вказали тарифи на різні види вантажоперевезень, щоб ви могли зорієнтуватися і зробити попередні розрахунки.

від 3$/кг
від 8,5$/кг
від 1,4$/кг
Частота відправлень
Щотижня
Два рази на тиждень
Щотижня
Терміни
20–45 днів
12–14 днів
45–55 днів

Точну ціну доставки вам повідомить менеджер після обговорення всіх деталей угоди, а також вибору оптимального маршруту і виду транспорту.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу