UA | RU
UA | RU

Залізничні перевезення вантажів із Китаю в Україну

Залізничні вантажоперевезення з Китаю – відмінне рішення для транспортування товарів в Україну. Надійність, низька вартість трансферу, передбачувані терміни – ті причини, за якими ми рекомендуємо своїм клієнтам доставку залізницею. Наші фахівці знають всі нюанси контейнерного навантаження, розвантаження. Також ми надаємо послуги доставки збірних вантажів, вирішуємо питання з розмитненням, дозволяючи вам сконцентруватися безпосередньо на процесі розвитку бізнесу.

Доставка


Доставка вантажів з Китаю поїздом компанією Pollux

Вибираючи залізничні доставки з Китаю від компанії Pollux, ви отримуєте найширший спектр послуг: професійні консультації, оформлення необхідної документації, супровід на всіх етапах транспортування вантажу.

Доставка контейнерів з Китаю залізницею з їх повним завантаженням (FCL)

Чудове рішення для солідних компаній з великим товарообігом, які закуповують продукцію великим оптом.

Доставка з Китаю залізничним транспортом із частковим завантаженням контейнерів (LCL)

Вигідний варіант для замовлення пробної партії товару і ситуацій, коли ви не потребуєте великого обсягу продукції.

Митне оформлення вантажу на залізничній станції

Фахівці нашої компанії знають все про процедуру проходження митного контролю. І зроблять усе можливе, щоб ваш вантаж швидше опинився на місці.

Доставка вантажу від постачальника на власний склад у Китаї

Постачальники товарів на торговельних майданчиках, орієнтованих на внутрішній ринок, часто відправляють замовлення тільки територією Китаю. Pollux консолідує вантажі перед відправкою в Україну.

Відстеження вантажу в режимі реального часу 24/7

Доставка вантажів з Китаю поїздом займає більше часу, ніж, наприклад, авіаперевезення. Але в будь-який момент ви зможете переконатися в його схоронності та дотриманні затвердженого маршруту.

Доступна вартість послуг

Неважливо, цікавить вас тільки залізничне перевезення вантажів з Китаю, або потрібен весь спектр послуг з отримання товару з Піднебесної, ми запропонуємо найвигідніші умови.

За необхідності фахівці компанії Pollux також можуть організувати пошук і викуп потрібного виду продукції, виконати інспекцію китайського виробництва і допомогти з оплатою того чи іншого вантажу.

ЗД доставка


Як відбувається процес ЗД доставки

Pollux здійснює вантажоперевезення будь-якої складності та обсягу. Весь процес трансферу ми обговорюємо на першій консультації і залишаємося на зв’язку з клієнтом до моменту отримання товару. У загальних рисах залізнична доставка вантажів з Китаю виглядає таким чином:

Клієнт залишає свою заявку на офіційному сайті компанії або зв’язується з нашим менеджером телефоном.

Фахівець Pollux уточнює всі нюанси доставки, враховуючи необхідність консолідації продукції на складі компанії в Китаї або перепакування товару перед відправленням.

Отриманий від продавця товар надходить на склад нашої логістичної компанії, після чого виконується його підготовка до відправлення: посилки можуть перепакувати і складати в контейнери (об’ємний вантаж одного типу або збірник від декількох постачальників).

Відправлення контейнерів залізничними шляхами за максимально коротким логістичним маршрутом.

Розмитнення – оформлення товарів на митниці після прибуття в Україну.

Доставка товарів по Україні надійними транспортними службами доставки (Нова Пошта, Делівері).

Якщо вас цікавить доставка вантажів з Китаю під ключ, проміжними кроками стане пошук і викуп товару за прийнятною для замовника вартістю, інспекція фабрики або підприємства та укладення договору з постачальниками. Тільки після цього організовується доставка і перевірка вантажу.

FCL та LCL


FCL та LCL доставка поїздом

Доставка поїздом з Китаю в Україну вимагає грамотно організованої логістики, частиною якої і є вибір способу пакування вантажу. Тут у вас два варіанти: контейнерний або збірний, кожен з яких має свої особливості.

FCL-доставка
LCL-доставка
Повне завантаження контейнера для одного клієнта від одного відправника
Завантаження товару клієнта в контейнер разом із продукцією інших замовників
Ви отримуєте своє замовлення швидше
Потрібно більше часу для консолідації вантажу
Високий рівень захисту вантажу
Менша захищеність посилки
Ціна за кубічний метр зайнятого місця зазвичай вища, але під час перевезення великих партій вантажу цей варіант економічніший
Якщо товару небагато - вартість LCL трансферу буде нижчою, ніж у разі пересилання напівпорожнього контейнера


Доставка контейнера з Китаю поїздом

Доставлення вантажів з Китаю залізницею нерідко виявляється найзручнішим і найвигіднішим рішенням. Сам процес транспортування здійснюється в п’ять етапів:

 1. Підготовка отриманого від китайського постачальника вантажу і його пакування в контейнер з обов’язковим оформленням супровідної документації.
 2. Визначення відповідного маршруту, бронювання місця для вантажу в поїзді.
 3. Митне оформлення вантажу для його вивезення за кордон.
 4. Відправлення контейнера і його подальше відстеження.
 5. Приймання товару в Україні, його оформлення та розвантаження.

За необхідності співробітники компанії Pollux візьмуть на себе і внутрішній трансфер посилки. Найчастіше ми вдаємося до послуг надійних транспортних компаній України: Делевері або Нової пошти.

Доставка збірних вантажів з Китаю поїздом

LCL-доставка з Китаю залізницею дає змогу замовникам швидко отримувати невеликі партії товару і не витрачати величезні суми на доставку. В одному контейнері їдуть посилки для кількох покупців, а весь процес транспортування аналогічний процесу перевезення цілого контейнера. Серед нюансів LCL-доставки:

 • ціна за пересилання 1 кг вантажу зазвичай нижча;
 • термін доставки міжнародним поїздом – більший через необхідність консолідації вантажу.

Забрати вантаж після прибуття в Україну ви можете особисто після його розмитнення, а можете оформити доставку обраною транспортною службою до самого складу.

Тарифи


Тарифи

Доставка вантажів з Китаю залізничним транспортом дуже вигідна з економічної точки зору. І неважливо, чи виберете ви доставку FCL, чи LCL.

Вартість доставки контейнера з Китаю поїздом

Доступні контейнери
20 і 40 футів
Термін доставки
20–45 днів
Орієнтовна вартість FCL доставки
від 3$ за 1 кілограм товару

Вартість доставки збірних вантажів з Китаю поїздом

Вартість LCL доставки розраховується індивідуально. Наведемо приклад.

Місце відправлення
Ціна
Терміни доставки
Шанхай
6800USD/40HQ
Строки доставки

Щоб дізнатися, як розрахувати вартість доставки LCL – телефонуйте. Менеджери Pollux підкажуть найзручніший маршрут, розкажуть, від чого залежить ціна транспортування і організують швидку доставку малої партії товару в Україну.

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Товари


Які товари ми доставляємо поїздом

Залізничні перевезення вантажів з Китаю – гарне рішення для транспортування найрізноманітнішої продукції. Ми доставляємо всі затребувані категорії товарів.

Дитячі іграшки

Електроніка

Автомобільні запчастини та самі автомобілі

Промислове обладнання

Одяг

Товари для дому

При навантаженні ми враховуємо особливості кожного виду товарів і виробляємо його пакування і розміщення таким чином, щоб вантаж доїхав до вас цілим і неушкодженим.

Товари


Що ми не доставляємо з Китаю залізницею

Як фірма-посередник, ми готові привезти вам практично будь-які, затребувані в українського споживача, товари, за винятком окремих груп продукції. Так, залізничні вантажоперевезення з Китаю неможливі для:

 • наркотичних препаратів;
 • зброї та комплектуючих;
 • оптичних приладів;
 • вибухонебезпечних товарів;
 • лікарських речовин;
 • підробок і реплік відомих брендів;
 • алкоголю;
 • харчових продуктів, свіжих овочів і фруктів, напоїв;
 • кормів для тварин;
 • коштовностей, грошей і цінних паперів.

Щоб уточнити, які є обмеження для залізничних перевезень і чи не відносяться вони до вашого випадку – зверніться до нашого менеджера за детальною консультацією.

Способи


Альтернативні способи доставки

Незважаючи на всі свої переваги, доставка вантажів з Китаю залізничним транспортом – не єдине рішення. Іноді великі партії товару вигідніше відправити морем, а за необхідності оперативно отримати потрібний товар ми можемо рекомендувати літаки.

Швидкий, але водночас більш витратний спосіб перевезення будь-яких товарів

Економний, але більш тривалий спосіб транспортування вантажів

Прийняти остаточне рішення для себе і визначитися з найбільш підходящим типом доставки, допоможе оцінка всіх за і проти кожної з них.

Швидкість транспортування

Висока

8–14 дней

Низька

45–55 дней

Середня

20–45 дней

Вартість послуг перевезення

Висока

от 8,5$/кг

Низька

от 1,4$/кг

Середня

от 3$/кг

Обмеження за габаритом вантажу

Є

Практично немає

Є

Швидкість митного оформлення

Швидке

Більш тривале, ніж при авіадоставці

Швидше, ніж при морському перевезенні, але все залежить від кількості країн в обраному маршруті

Який саме варіант пересилання товару обрати, вирішуєте тільки ви. Наші консультанти можуть дати рекомендації, враховуючи склад, вагу та обсяг вантажу, бажану швидкість транспортування товару з обраного інтернет-магазину, прийнятну вартість перевезення.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу