UA | RU
UA | RU

Супровід угод із Китаєм

Закупівля товарів безпосередньо у китайських виробників вже давно є основою бізнесу для багатьох підприємців з України. Якісна продукція, власне виробництво і низька вартість – ось неповний перелік переваг укладення договору про постачання з виробником з КНР. При цьому завжди існують певні ризики, пов’язані з цілою низкою факторів, і супровід міжнародних угод від компанії Pollux дасть змогу звести їх до мінімуму.

Ризики


Ризики при укладанні угод з Китаєм

Основні складнощі, які можуть виникнути при укладанні угод з китайськими постачальниками, пов’язані з оформленням митних документів. Ви можете зіткнутися з:

  • перевіркою контрактів митницею і запитом додаткової документації;
  • неправильним оформленням документів: накладних, сертифікатів тощо;
  • невідповідністю суми валютних або інших фінансових операцій при здійсненні угоди;
  • простроченою оплатою митних платежів;
  • доставкою вантажу не на той склад;
  • невідповідністю кодів і характеристик товару;
  • неправильним описом – може бути вказана інша країна-виробник;
  • якістю товару, що не відповідає ціні.

Оскільки більшість угод із китайськими партнерами передбачають внесення повної або часткової передоплати, основні ризики лягають на сторону покупця. При цьому товар може бути не просто затриманий на митниці на невизначений термін, а й заарештований або вилучений.

Послуга “Супровід угод з Китаєм” від компанії Pollux – це гарантія того, що вся документація буде оформлена відповідно до чинного міжнародного законодавства. Ми займаємося не тільки логістикою, а й забезпечуємо повний юридичний супровід у Китаї, на митниці та після прибуття вантажів в Україну. Наші фахівці легко організовують перевезення товарів різного призначення, оскільки відмінно знають всі нюанси транспортування продукції всіх затребуваних категорій.

Супровід


Що включає в себе супровід угоди

Супровід угод у Китаї для бізнесів різних масштабів – це заповнення всіх документів, які необхідні для безперешкодного проходження митниці. Така послуга дасть змогу істотно заощадити ресурси, адже вам не потрібно наймати штатного юриста у свою команду.

Фахівці компанії Pollux здійснюють контроль коректного оформлення документації продавцем, а також займаються заповненням транспортних накладних, стежать за тим, щоб для митного контролю було подано повний пакет документів. Це професійні юристи, які знають всі законодавчі норми, тому ви можете не переживати, що під час відправлення ваш вантаж буде затримано.

Звернувшись до нас, ви отримуєте низку переваг:

Професійний супровід

Наша команда - це професійні логісти, менеджери та юристи, які знають усі нюанси міжнародного транспортного законодавства. Ми гарантуємо дотримання всіх вимог оформлення вантажів на митниці.

Орієнтація на результат

Ми постійно моніторимо будь-які зміни в законодавстві, а також ретельно перевіряємо документи, щоб ваші вантажі безперешкодно проходили митну перевірку.

Прозорі умови

Усі умови співпраці, включно з переліком послуг, вартістю доставки за кілограм, термінами транспортування, будуть вказані в договорі. Також ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами для роз'яснення нюансів.

Простота співпраці

Якщо ви зіткнулися з необхідністю закупівлі товарів у китайських виробників уперше, наші фахівці зможуть проконсультувати вас на всіх етапах здійснення угоди. Ми пропонуємо гнучкі умови, які будуть вигідні для бізнесів різних масштабів.

Доступна ціна

Ціни за супровід угод у Китаї від компанії Pollux завжди залишаються доступними, адже ми розуміємо, наскільки важливо максимально знизити ризики для українських бізнесів у такий неспокійний час.

Точні терміни

З Pollux ви завжди зможете максимально точно планувати бізнес-процеси, оскільки під час укладення договору ми враховуємо всі можливі ризики, які можуть викликати затримку. І лише потім прописуємо терміни доставки.

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Процес


Як відбувається супровід угод з Китаєм

Якщо вас цікавить послуга супроводу угод з Китаєм, залиште свої контакти, заповнивши коротку реєстраційну форму на сайті.

З вами зв’язується фахівець Pollux для уточнення даних про вантаж і узгодження нюансів і вартості послуги супроводу угод з китайськими постачальниками.

Ви підписуєте договір з нашою компанією, обираючи спосіб доставки. Від цього також залежатиме ціна послуги супроводу.

Наші фахівці забирають ваш вантаж у Китаї, доставляють на відповідний склад і оформляють всю необхідну документацію.

Вантаж прибуває в Україну. Команда Pollux займається розмитненням вантажів, а також їх відвантаженням з митних складів.

Розмитнений вантаж в Україні. Ми доставляємо його за вказаною адресою, а також надаємо всі документи, які будуть необхідні для реалізації товару.

Доставка


Способи доставки

Незважаючи на те, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну організація торгівлі з Китаєм істотно ускладнилася, Pollux продовжує організовувати доставку необхідних товарів, надаючи своїм клієнтам усілякі гарантії безпеки.

від 3$/кг
від 8,5$/кг
від 1,4$/кг
Частота доставок
Щотижня
Два рази на тиждень
Щотижня
Терміни
40–45 днів
12–14 днів
45–55 днів
Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу