UA | RU
UA | RU

Переказ грошей у Китай з України постачальнику за товар

“Як переказати гроші в Китай постачальнику?” – одне з найпоширеніших запитань наших клієнтів. Більшість грошових переказів до Китаю здійснюється з подвійною конвертацією, також є обмеження за сумою. Тому, щоб швидко здійснити переказ грошей в Китай в юанях, звертайтеся до наших фахівців. З Pollux оплата завжди буде своєчасною і з мінімальною комісією.

Послуга


Переказ грошей в Китай з України - що ми пропонуємо

Закупівля товарів у китайських постачальників стала досить популярною серед представників українського бізнесу. Водночас у багатьох покупців переказ грошових коштів до Китаю викликає складнощі. Річ у тім, що за великих обсягів перерахувань не можна просто зробити банківський переказ або переслати гроші на картку, оскільки банк може зажадати підтвердження або встановити обмеження за сумою на місяць.

Якщо ви не знаєте, як оплатити інвойс у Китай, рекомендуємо зробити переказ через Pollux. Це послуга для юридичних осіб, яка відкриває перед підприємцями нові можливості.

Простота процесу

Менеджер Pollux не тільки пояснить, як переказати гроші в Китай за товар, а й повністю оформить усі накладні та договір. Усе, що потрібно - надати дані та поставити підпис у документах.

Відсутність обмежень

Такий банківський переказ не має обмежень, оскільки ви не будете купувати валюту в банку. Завдяки цьому, зможете оплатити одразу всю суму за контрактом, а не розбивати її на кілька платежів або брати відстрочку.

Жодних підтверджень

Перед тим як оплатити рахунок до Китаю, ми не запитуємо додаткові підтвердження, як це роблять банки, оскільки маємо повний пакет документів, де вже вказана вартість товарів.

Своєчасна оплата інвойсів

Pollux гарантує швидкий переказ грошей на рахунок продавця в Китаї. Це дає змогу прискорити процес отримання товару, оскільки відвантаження здійснюється після надходження коштів, а також заслужити довіру партнерів.

Відсутність подвійної конвертації

Переказ грошей до Китаю з України здійснюється з прямою конвертацією, тобто гривні переводяться відразу в юані. Це дає змогу істотно заощадити на обміні валют, особливо якщо ви укладаєте угоди на великі суми.

Мінімальна комісія

З Pollux ви зможете здійснювати дійсно дешеві перекази, які істотно не вплинуть на суму угоди і ваш дохід. Це чудове рішення як для великих, так і для малих бізнесів.

Цікаво, як переказати гроші в Китай? Поставте це запитання нашим менеджерам!

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Процес


Як відбувається відправлення грошей до Китаю

Якщо ви хочете здійснити оплату товару через компанію Pollux, залиште свої контакти і поставте запитання у формі зв’язку на сайті.

Консультант нашої компанії зв’яжеться з вами для консультації. У процесі ви зможете обговорити тип угоди, суму перерахування, вартість послуги, а також терміни зарахування грошей на рахунок продавця.

Затвердивши умови, ви підписуєте договір із компанією. Це гарантія того, що Pollux виконає всі зобов’язання.

Ви здійснюєте переказ грошових коштів за реквізитами, які будуть вказані в договорі.

Гроші надходять на рахунок продавця. Ви отримуєте підтвердження грошового переказу.

Переваги


Переваги переказу грошей через компанію Pollux

Надійність
Зручність

Послуги з переказу грошей з Китаю в Україну від Pollux – це максимально простий і швидкий спосіб розрахунку, який дає змогу передати гроші продавцю без затримок і високих комісій. Ми даємо гарантію, що ваша оплата в Китай в юанях надійде вчасно, і у вас не виникне будь-яких непорозумінь з китайськими партнерами.

Оплачуючи товар через нашу компанію, ви можете бути впевнені, що отримуєте найвигідніші умови на ринку, оскільки купуєте юані безпосередньо без подвійної конвертації. Усі угоди, що проводяться нами, абсолютно легальні, тому у вас на руках будуть усі чеки для внутрішньої та зовнішньої звітності.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу