UA | RU
UA | RU

Послуга організації ODM та OEM виробництва товарів у Китаї

Багато українських підприємців вже організували власне виробництво в Китаї, ще велика кількість тільки планує це зробити. Моделі співпраці OEM та ODM — вигідні рішення для бізнесу, які пришвидшують розробку, створення та запуск продуктів на ринок. Компанія Pollux допоможе вам запустити виробництво в Китаї під своїм брендом та стати постачальником максимально конкурентоспроможної продукції.

ODM та OEM


Що ми пропонуємо

Контрактне виробництво в Китаї дозволяє швидко вивести на ринок новий бренд, запропонувати споживачам товари з унікальними характеристиками. Китай надає всі необхідні можливості для цього — розташування виробничих потужностей у цій країні дозволяє суттєво знизити витрати та собівартість продукції. 

Pollux пропонує комплексну послугу, що включає підбір виробника і постачальників сировини та матеріалів; розробку стратегії, аудит виробничого процесу, контроль якості готової продукції, доставку партій в Україну. Також ми проконтролюємо підписання угод, візьмемо на себе розмитнення та сплату податків і зборів.

Пошук виробника

Ми оперативно підберемо виробництво в Китаї на замовлення. Обрані завод або фабрика відповідатимуть всім вашим вимогам і забезпечать швидкий вихід продукції на ринок.

Контроль якості

Працюючи безпосередньо з постачальником, ви зможете не тільки контролювати якість, а й встановити власні стандарти, яких будуть дотримуватися під час виробництва.

Контроль над брендом

OEM-модель дозволяє створювати продукт під власною торговою маркою за вашим дизайном, самостійно визначати цінову політику та методи просування.

Зниження затрат

ODM-постачальник вже має виробничі потужності, тож вам не потрібно вкладатися в закупівлю обладнання, налагодження процесу.

Економія часу

ODM-постачальники пропонують готові рішення, це дозволяє зберегти час, який зазвичай потрібен для дослідження і розробки нового продукту.

Гнучкість

Ви можете підлаштувати продукт до своїх потреб. Компоненти, дизайн та функціональність продукції OEM-постачальники легко змінять згідно з вашими вимогами.

Порівняння


У чому різниця між ODM та OEM

ODM виробництво в Китаї
OEM виробництво в Китаї

Виробництво нового продукту відповідно до персоналізації та вимог замовника під власним брендом.

Виробництво продукту, який уже існує, але на основі дизайну та специфікацій замовника.

Можливість виготовлення продукту з використанням власних компонентів або наданих замовником.

Використання компонентів, які надає замовник, або вироблених OEM-постачальником.

Який тип послуги вибрати: ODM чи OEM

Вибір між ODM і OEM повинен ґрунтуватися на конкретних потребах, наявних ресурсах та стратегії бізнесу. Прийняти рішення, яким чином виробляти товари, допоможе ретельний аналіз і порівняння обох моделей. 

ODM — оптимальний вибір, якщо ви:

  • хочете під своїм брендом виробляти продукцію в Китаї;
  • не маєте власного досвіду в розробці продуктів і потребуєте експертної підтримки;
  • шукаєте готові рішення зі значними можливостями налаштування.

OEM — найкращий варіант, якщо ви:

  • маєте власну концепцію або дизайн продукту і потребуєте партнерів, щоб створювати оригінальні вироби;
  • хочете контролювати всі аспекти виробництва, включаючи якість, технології та процеси;
  • потребуєте гнучкості у виробництві, щоб адаптуватися до змін потреб ринку.
Вартість


Ціни та терміни реалізації

ODM виробництво в Китаї
OEM виробництво в Китаї

Залежить від типу товару, обсягу партії та моделі виробництва — OEM чи ODM.

Остаточна вартість послуги з організації виробництва товару та постачання його в Україну повідомляється клієнту у комерційній пропозиції після узгодження технічного завдання із потенційним партнером.

Терміни виконання замовлення також залежать від моделі виробництва (OEM чи ODM), складності продукції та обсягу партії.

В середньому від прийняття рішення замовити виробництво товару в Китаї до запуску лінії проходить від 18 до 30 днів.

Для детального прорахунку вартості й термінів виробництва пробної партії звертайтеся до наших фахівців. Ми надамо детальну консультацію та допоможемо замовити виробництво в Китаї товарів будь-якої категорії.

Етапи


Етапи замовлення послуги з виробництва товарів у Китаї

Клієнт залишає замовлення на виробництво в Китаї – це можна зробити за телефоном або надіслав заповнену форму на сайті

Наші фахівці зв’язуються з вами для уточнення всіх необхідних деталей: характеристик товарів, необхідності нанесення логотипів тощо

Ми відбираємо виробників, які готові виготовити китайські товари під своїм брендом чи товарною маркою клієнта

Розробляємо індивідуальну комерційну пропозицію із детальним розрахунком вартості послуг

Після узгодження зв’язуємося з виробниками, замовляємо та надаємо тестові зразки продукції клієнту

Ви обираєте найкращі зразки, а наші спеціалісти оформлюють замовлення на виробництві

Остаточно узгоджуємо всі умови співпраці та даємо згоду на запуск виробництва першої партії

Отримуємо товар на свій склад, проводимо перевірку якості та відповідності вимогам

Маркуємо, перевіряємо упаковку та організовуємо доставку товару замовнику

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

FAQ


Часті питання

Якщо ви плануєте виготовляти та продавати товар з Китаю під своїм брендом в Україні, краще довірити укладання договору фахівцям. Це пов’язано з тим, що враховувати треба цілу низку нюансів — надати специфікації, узгодити систему оцінку якості, домовитись про терміни виконання, прописати відповідальність сторін за можливе виникнення збитків тощо.

Опис продукту або послуги, вартість одиниці й умови оплати, терміни виконання, умови доставки, гарантія та підтримка. Також слід вказувати умови розірвання договору, дотримання конфіденційності, визначити суб’єкта інтелектуальної власності та прописати відповідальність сторін.

Обираючи партнера, слід приділити увагу історії компанії, репутації, втіленим проєктам. Важливо перевірити, чи має фабрика відповідні сертифікати та чи дотримується вона міжнародних стандартів. Дізнайтеся про технології, матеріали та обладнання, які використовуються, чи впроваджена система контролю якості на виробництві, а також чи є змога модифікувати продукцію під ваші вимоги.

Переконайтеся, що товар відповідає необхідним стандартам якості, у тому числі тим, що включені в технічне завдання або договір. Найнадійніший варіант – скористатися послугою інспекції фабрики від Pollux. Так ви будете впевнені у якості обладнання та готової продукції, яку отримає ваша компанія.

Якщо замовити виготовлення в Китаї товарів заздалегідь, можна отримати вигідніші умови постачання та нижчі ціни. Також попереднє замовлення надає достатньо часу для перевірки якості тестової партії товарів, узгодження за необхідності подальших змін в процес виробництва.

Ми приймаємо оплату на корпоративну картку та готівкою у гривні, доларах і євро. Про варіанти розрахунку з виробниками ми детально розкажемо під час індивідуальної консультації. Умови постачальників можуть суттєво відрізнятися, тому краще обговорити це питання заздалегідь.