UA | RU
UA | RU

Інспекція товарів та фабрик у Китаї

Китай є одним із провідних світових виробників найрізноманітніших товарів. Однак, підприємці та представники українського бізнесу не мають змоги самостійно перевірити обраного постачальника. Тож на допомогу приходить Pollux. Інспекція фабрик в Китаї нашими фахівцями допомагає знизити ризик отримання неякісного товару. Ми перевіряємо умови праці, відстежуємо процес закупівлі сировини, матеріалів і компонентів, контролюємо відповідність готової продукції чинним стандартам.  

Інспекція товарів


Що ми пропонуємо

Компанія Polluxнадійний партнер для українського бізнесу.  Ви можете довірити нам інспекцію заводу, фабрики чи будь-якого іншого виробництва в Китаї. Ми проводимо ретельну перевірку товарів перед тим, як відправляти їх до клієнта.

Наші інспектори контролюють відповідність заявленій кількості товарних одиниць у партії, перевіряють якість самого товару та упаковки, щоб переконатися, що вони відповідають вимогам. Ми інспектуємо фабрики на відповідність виробничого процесу стандартам якості та безпеки. Фахівці Pollux перевіряють умови праці, звертають увагу на якість сировини та матеріалів. Крім цього, ми пропонуємо послугу аудиту, щоб оцінити потенціал виробництва — чи зможе обране підприємство впоратися з відповідним навантаженням

Оперативне направлення інспекторів на фабрику

Направимо інспектора на фабрику протягом 48 годин. Якщо висновок потрібен якнайшвидше, ми зробимо все можливе, щоб спеціаліст зміг відвідати об’єкт якомога раніше.

Перевірка різних аспектів виробництва

Інспектори проводять комплексну перевірку якості сировини так матеріалів, стану обладнання та загалом готовності виробництва задовольнити вимоги замовника

Докладний звіт

Після завершення інспекції ви отримаєте докладний звіт із висновками в той самий день, коли було проведено перевірку, що дасть змогу одразу розпочати роботу з постачальником

Зниження ризиків

Послуга «Інспекція якості в Китаї» — це гарантія отримання якісної продукції та відсутності будь-яких непорозумінь із постачальником на різних етапах співробітництва, що допомагає бізнесу заощадити час і кошти.

Інспекція товарів


Етапи перевірки постачальника з Китаю

Клієнт залишає заявку на сайті компанії через онлайн-форму, за телефоном, через електронну пошту або під час особистого відвідування офісу

Із замовником зв’язується фахівець для уточнення всіх необхідних деталей, отримання інформації щодо виробника, продукції та вимог. Підписується договір.

У встановлений термін ми направляємо на виробництво інспектора, який проведе перевірку відповідно до вимог клієнта

Замовник отримує детальний звіт із результатами перевірки та висновками спеціаліста у той же день, коли відбулася інспекція

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Перевірка


Чи можна обійтись без перевірки постачальника?

Відмова від перевірки постачальника продукції з Китаю тягне за собою потенційні ризики для підприємців:

  • Низька якість продукції. Якщо не інспектувати виробника, ви можете отримати низькоякісні товари з браком або дефектами, що може призвести до втрати коштів та негативно вплинути на репутацію.
  • Використання невідповідних матеріалів. Деякі постачальники можуть використовувати шкідливі матеріали у виробництві, щоб мати змогу встановити меншу відпускну вартість продукції. В такому випадку готові товари не відповідатимуть чинним стандартам безпеки.
  • Порушення умов виробництва. На виробництві можуть порушуватись права працівників, ігноруватись правила безпеки на робочому місці, екологічні стандарти тощо. Такі дії керівництва також негативно позначаються на якості виробів.
  • Недотримання термінів постачання. Неперевірені постачальники нерідко порушують узгоджені терміни відвантаження, що призводить до затримок у виробництві або постачанні продукції.

Повна перевірка виробника в Китаї з підписанням угоди – один з найдієвіших способів зменшення таких ризиків. Проведення інспекції та аудиту гарантує вашому бізнесу отримання товарів належної якості.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

FAQ


Часті питання

Перевірка фабрик в Китаї в середньому триває 1–2 дні, але терміни можуть змінюватись, залежно від особливостей виробництва, використовуваного обладнання та типу продукції. Щоб дізнатися докладнішу інформацію, зв’яжіться з фахівцями компанії Pollux.

Ми надаємо послуги з перевірки фабрик, заводів та інших виробництв за різними характеристиками: кількість та якість матеріалів, сировини, стан обладнання, відповідність вимогам замовника, екологічним стандартам тощо.

Так, ми перевіряємо партії товарів, в тому числі у разі замовлення послуги доставки продукції в Україну. Для отримання докладнішої інформації радимо зв’язатися з нашими фахівцями з цих питань.