UA | RU
UA | RU

Доставка верстатів і обладнання з Китаю в Україну

Якщо ви плануєте відкрити бізнес або модернізувати виробництво в Україні, і вам потрібна доставка промислового обладнання з Китаю, компанія Pollux допоможе привезти вантаж цілим і неушкодженим. Наші фахівці підберуть для вас оптимальний варіант доставки і зроблять все необхідне, щоб привезти обладнання з Китаю точно в обумовлені терміни.

Верстати


Яке обладнання ми доставляємо

Постачання обладнання з Китаю – один з основних напрямків роботи нашої компанії. З нами можлива:

  • постачання універсальних верстатів – токарних, свердлильних, стругальних, фрезерних з ЧПУ або ручним керуванням;
  • доставка спеціалізованого обладнання, яке застосовується для обробки певних деталей.

Ми організуємо доставку будівельного обладнання та комп’ютерних верстатів, допоможемо укомплектувати підприємство будь-якої галузі. Фахівці Pollux також перевірять справність верстатних інструментів під час здійснення закупівлі, нададуть вам гарантію якості від виробника.

З нами вам не потрібно буде думати про те, як привезти і розмитнити верстат, адже послуга “Доставка верстата з Китаю” включає не тільки перевезення по Китаю і подальше транспортування вже оформленого товару по Україні, а й контроль всіх етапів доставки, допомогу в митному оформленні та консультації клієнта на всіх етапах співпраці.

Доставка


Доставка обладнання з Китаю - що ми пропонуємо

“Як привезти верстат із Китаю?” – питання, яке часто ставить у глухий кут представників бізнесу. У процесі пошуку постачальника, митному оформленні, самому процесі транспортування багато нюансів. Причому врахувати їх важливо ще до оформлення договору з виробником, адже ціна організації поставки безпосередньо впливає на маржинальність бізнесу і кінцеву собівартість продукту.

Саме тому, переймаючись питанням, як доставити верстат з Китаю, головне – правильно вибрати логістичну компанію. Наші клієнти обирають Pollux з багатьох причин.

Надійні постачальники

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, які надають якісне обладнання та всю необхідну супровідну документацію.

Перевірка якості товару

Під час оформлення угоди ми ніколи не віримо продавцеві на слово. Наші фахівці запитують і вивчають усю технічну документацію, перевіряють стан товару й упаковки перед відправленням.

Найвигідніша ціна на ринку

Перед укладанням угоди ми моніторимо ціни та пропозиції від різних постачальників потрібного вам обладнання. Звертаючись до нас, ви отримуєте найкращу цінову пропозицію на ринку.

Організація всіх процесів

Команда Pollux бере на себе всі обов'язки з вибору і викупу обладнання, його пакування та доставки до місця призначення. Також на наших фахівцях - розмитнення верстатів з Китаю.

Повний комплект документів

Комерційні та транспортні накладні, а також інвойси та ліцензії будуть у порядку. Уся документація відповідає міжнародним нормам, тому у вас не виникне складнощів під час використання та обслуговування обладнання.

Постачання в обумовлені терміни

Під час підписання договору та вибору способу доставки ми розраховуємо терміни з урахуванням можливих форс-мажорів. Це дає змогу нашим клієнтам чітко вибудовувати свої бізнес-процеси.

Процес


Як відбувається процес доставки

Фахівці Pollux можуть доставити і розмитнити верстат з Китаю, при цьому він гарантовано відповідатиме вашим запитам. Також ми підберемо для вас оптимальний тарифний план, прорахуємо точну вартість розмитнення верстата з Китаю. Уже під час підписання договору ви знатимете точну вартість усіх наших послуг, включно з розмитненням верстата з ЧПУ або ручним керуванням, і зможете швидко прийняти рішення.

Ви обираєте послугу “Доставка і розмитнення верстатів з Китаю” і заповнюєте невелику форму на нашому сайті. Також можна залишити заявку за телефоном

З вами зв’язується фахівець Pollux для обговорення всіх нюансів угоди: тип, модель, ціна верстата, вартість доставки, строки поставки та інше.

Наші фахівці знаходять потрібну модель, надійного продавця, а також домовляються про найвигіднішу вартість на ринку. Отримують схвалення від клієнта

Перевіряємо товар на цілісність і відповідність заявленим характеристикам, контролюємо процес відвантаження.

Після прибуття вантажу в Україну заповнюємо всі митні документи, оплачуємо податок і необхідні збори.

Організовуємо поставку розмитненого верстата по Україні. Доставка здійснюється за адресою, яку клієнт вказує в договорі.

Тарифи


Вартість доставки та розмитнення верстатів і обладнання

Авіадоставка
Доставка морем
від 8,5$ за кг
від 1,4$/кг
Частота доставок
Два рази на тиждень
Щотижня
Термін
12–14 днів
45–55 днів


Викуп і перевірка товарів у Китаї:

до 2000$
10%
от 2000$
7%
от 10000$
5%
от 50000$
3%

Точно на запитання “Скільки коштує розмитнити верстат з Китаю?”, зможе відповісти наш фахівець під час консультації, оскільки алгоритм розрахунку змінюється залежно від низки факторів.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу