UA | RU
UA | RU

Викуп і доставка з Taobao в Україну

Таобао – надійний торговий майданчик на китайському ринку з широким асортиментом якісних товарів за низькими цінами. З Pollux вам не обов’язково знати мову і самостійно вирішувати проблеми логістики – як посередник Таобао, ми пропонуємо найширший спектр послуг, починаючи від пошуку і викупу потрібного товару і закінчуючи його доставкою до вашого складу в Україні.

Taobao


Викуп і доставка з Taobao в Україну - що ми пропонуємо

Компанія Pollux швидко підбере для вас постачальника побутової техніки, електроніки, високоточного обладнання, іграшок, товарів для дому та іншої продукції, цікавої українському бізнесу. За необхідності наші фахівці запросять і доставлять зразки продукції від постачальника, щоб ви могли переконатися в правильності вибору. Запропонувати таку послугу можуть далеко не всі сайти посередники Таобао.

Pollux – це весь спектр посередницьких послуг і швидке отримання необхідних товарів.

Пошук і викуп товару з Таобао

Клієнт залишає заявку на сайті компанії або телефоном.

Інспекція виробництва та перевірка якості товару

Оформляючи покупку через посередника, вам не доведеться особисто інспектувати виробництво і перевіряти якість товарів на місці.

Допомога в оплаті продукції

Співробітники Pollux допоможуть оперативно провести оплату, врахують усі нюанси роботи банківської системи і вимоги до оформлення рахунку-фактури.

Доставка товарів з Таобао авіатранспортом

Надійність і оперативність вантажоперевезень літаком дають змогу отримати товар уже через 12-14 днів.

Доставка товарів морським транспортом

Як найдешевший посередник Taobao, ми організуємо доставку вантажів великих обсягів морським транспортом з попередньою перевіркою перед завантаженням. Термін транспортування замовлення - до 55 днів.

Вигідна вартість послуг

Pollux - найвигідніший посередник Таобао, незалежно від того, чи цікавить вас тільки логістика, чи планується співпраця у форматі під ключ.

Варіанти


Як відбувається процес оформлення та доставки

Найкращі посередники Таобао в Україні допоможуть розібратися у всіх нюансах вантажоперевезень і виключити можливі непорозуміння в процесі співпраці, зокрема, через мовний бар’єр.

Варіантів співпраці з компанією Pollux два:

  • тільки доставка товарів з Таобао в Україну;
  • викуп партії + надання логістичних послуг.

Кожен спосіб включає в себе певну послідовність дій.

Варіант 1

Клієнт залишає заявку на сайті компанії або телефоном.

Наш фахівець зв’язується з вами, щоб обговорити всі нюанси доставки, допомагає підібрати максимально вигідний для покупця тариф.

Приймання та консолідація вантажу в Китаї на нашому офіційному складі. Підготовка до відправлення і за необхідності перепакування.

Транспортування вантажу в Україну обраним типом транспорту. Посередник Тао контролює процес на кожному етапі.

Оформлення товарів на митниці (розмитнення).

Доставка товарів по Україні надійними транспортними службами (Нова Пошта, Делівері).

Варіант 2

Оформлення клієнтом заявки на сайті компанії або телефоном. Уточнення вимог до продукції.

Підбір постачальників, надання клієнту списку можливих партнерів з докладним описом умов співпраці. За необхідності українські посередники Таобао запросять для вас зразки продукції.

Здійснення закупівлі. Наші співробітники перевірять якість товарів, упаковки, переконаються у відповідності заявленій кількості.

Зберігання на складі та внутрішня логістика. Компанія Pollux консолідує посилки від різних виробників на власному складі в Китаї.

Митне оформлення, сплата необхідних податків і зборів.

Приймання, перевірка і подальша доставка вантажу, що прибув, в обумовлене з клієнтом місце.

Тарифи


Вартість і терміни доставки з Таобао в Україну

Скільки коштує доставка з Таобао в Україну, у скільки обійдуться посередницькі послуги – відповідь на ці запитання залежить від безлічі факторів. Знаючи вагу вантажу, ви можете виконати попередній прорахунок на підставі такої інформації.

Експрес-доставка
Авіадоставка
Доставка морем
Тарифи на доставку вантажів з Китаю
от 12$/кг
от 8,5$/кг
от 1,4$/кг
Частота отправок
щотижня
двічі на тиждень
щотижня
Срок доставки
8-10 днів
8-10 днів
8-10 днів
Ціна викупу та перевірки товару в Китаї
До 2000$ — 10%
Від 2000$ — 7%
Від 10000$ — 5%
Від 50000$ —3%
Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу