UA | RU
UA | RU

Кейси

Наші кейси

Відгуки

Задоволені клієнти
про наш сервіс

Особливо хочу відзначити професіоналізм співробітників компанії Поллюкс. Вони завжди оперативно відповідали на наші запитання, надавали необхідні документи та інформацію.

Завдяки компанії POLLUX, ми змогли істотно спростити і прискорити процес імпорту товарів з Китаю. Рекомендую цю логістичну компанію всім, хто шукає надійного партнера для організації міжнародних перевезень.

Вантаж: сировина для виробництва манікюрних інструментів
Тип перевезення: Морські вантажоперевезення
Вага: 2400 кг
Термін доставки: 60 днів

Олександр

Хочу поділитися своїм вельми позитивним досвідом з компанією POLLUX. Співробітники компанії проявили високий професіоналізм і увагу до деталей.

Головне враження - того ж дня знайшли всіх постачальників на 1688 з 37 найменувань товару, кожну одиницю перевірили на складі в Китаї та надали фото, відео перевірки, швидкість доставки, вартість послуг.

Мій вантаж прибув раніше, ніж очікувалося, і у відмінному стані. Упаковка була надійною, що гарантувало збереження товарів, при тому, що везли 40 футовий контейнер дитячих іграшок.

Тип перевезення: Морські вантажоперевезення
Вага: 4870 кг
Термін доставки: 62 дні

Станіслав

Працювали по Китаю негабарит (обладнання), індивідуально прорахували вартість, дали декілька варіантів доставки. Умови були кращі за інші пропозиції на ринку, тому було приняте рішення працювати з цією компанією! По термінах вклалися.

Все приїхало ціле, допомогли з логістикою з їхнього складу до дверей.

Ніяких підводних каменів та додаткових платежів, буду працювати ще та з високою ймовірністю порекомендую Іншим!

Вантаж: Станок для вибракування та інспекції тканини
Тип перевезення: Морські вантажоперевезення
Вага: 450 кг
Термін доставки: 65 дні

 

Михайло