UA | RU
UA | RU

Доставка товарів з Китаю в Україну під ключ

Доставка вантажів з Китаю під ключ — популярна послуга, адже китайські виробники пропонують бізнесу найвигідніші умови співпраці. Організувати вантажні перевезення літаком або морем з подальшою доставкою до замовника автотранспортом чи залізницею допоможе Pollux. Ми також візьмемо на себе оформлення всієї необхідної документації та розмитнення вантажів.

Під ключ


Доставка товарів з Китаю під ключ — що ми пропонуємо

«Доставка товарів з Китаю під ключ» пакетна послуга, в межах якої наші спеціалісти проводять пошук постачальника, викуп продукції та організовують доставку замовлення будь-якого об’єму в Україну

Звернувшись до нас, клієнт може розраховувати на закупівлю товару належної якості за найкращою ціною. Доставка з Китаю під ключ також передбачає, що розмитнення та оформлення документів ми беремо на себе. За необхідності допоможемо вам провести розрахунки з постачальниками.

Пошук та викуп товарів

Підбираємо надійних китайських виробників та необхідні товари у максимально стислі терміни. Враховуємо вимоги клієнтів щодо ціни, якості продукції

Вибір способу доставки

Доставляємо вантажі наземним, морським, авіатранспортом. Допомагаємо вибрати оптимальний маршрут та транспортну компанію

Складське зберігання

Зберігаємо товари на своїх складах у Китаї, у разі потреби перепаковуємо, об’єднуємо замовлення від різних постачальників та проводимо маркування

Перевірка якості

Перевіряємо товари на відповідність заявленій якості, оцінюємо зовнішній вигляд, пакування та надаємо замовникам фото й відеозвіт, а також надсилаємо додаткову інформацію щодо вантажу у документі формату PDF

Оформлення документів

Допомагаємо в оформленні всіх необхідних документів на товари та послуги транспортування

Митне оформлення

Проводимо розмитнення, сплачуємо всі необхідні податки та збори, відповідно до чинних Митних правил

Тарифи


Види та ціни доставки під ключ

Експрес-доставка
Авіадоставка
Морська доставка
Терміни постачання з Китаю під ключ (днів)
8–10
12–14
45–55
Періодичність рейсів
Раз на тиждень
Двічі на тиждень та щочетверга з Гонконгу
Раз на тиждень
Мінімальна вартість
12$/кг
8,5$/кг
$1,4/кг
Особливості послуги
Доставка до дверей
Доставляємо невеликі партії товарів
Приймаємо вантажі від 50 кг

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Етапи


Етапи доставки під ключ із Китаю

Ми отримуємо заявку від клієнта на послугу «Доставка з Китаю під ключ з документами»‎ та оперативно зв’язуємось для уточнення деталей.

Обговорюємо умови, розмір партії, особливості товару та підбираємо оптимальний тип транспорту, орієнтуючись на бюджет, загальну вагу вантажу, прийнятні терміни доставки.

Знаходимо постачальника з найкращою пропозицією, викуповуємо необхідну кількість товарів і транспортуємо їх на свої склади у Китаї.

Перевіряємо зовнішній вигляд, якість товару, упаковку та надаємо клієнту детальний звіт. Готуємо товари для відвантаження: перепаковуємо у разі потреби та маркуємо.

Контролюємо пересування товарів на всьому логістичному маршруті. Вантажоперевезення невеликих партій відбувається у збірному контейнері, для великих гуртових закупівель обираємо окремі бокси.

Проводимо розмитнення та оформлення документів відповідно до чинного митного законодавства. Привозимо вантаж у кінцевий пункт призначення.

Товари


Що ми не доставляємо з Китаю

Законодавчі обмеження імпорту з Китаю стосуються окремих товарних груп. Так, заборонені або потребують дотримання додаткових вимог до транспортування такі товари:

 • зброя та інші товари військового призначення;
 • легкозаймисті, вибухонебезпечні, радіаційні гази та речовини;
 • батареї без заводського маркування та паковання;
 • гроші, цінні папери, банківські картки;
 • дорогоцінні метали та каміння, напівдорогоцінне каміння;
 • предмети антикваріату, культурної та історичної спадщини;
 • лікарські засоби й активно-біологічні добавки;
 • рослини, саджанці та посівні матеріали;
 • тварини, ліки, вітаміни та корми для тварин;
 • алкогольні й тютюнові вироби;
 • отруйні речовини.

Щоб дізнатися повний перелік заборонених товарів, звертайтеся до наших фахівців за консультацією.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

FAQ


Часті питання

Так, доставка товару з Китаю в Україну під ключ доступна як для юридичних, так і для фізичних осіб.

Як правило, це інвойс, рахунки, списки товарів тощо. Якщо замовити доставку через Pollux, оформлення всіх необхідних документів спеціалісти компанії візьмуть на себе.

Терміни залежать від вибраного способу. Наприклад, морським шляхом ми доставимо товари за 45–55 днів, експрес-доставкою літаком — за 8–10 днів.

Доставка вантажів з Китаю в Україну під ключ від компанії Pollux — це комплексна послуга, до якої також входить і страхування товарів. 

Ми працюємо з усіма регіонами України, Сполученими Штатами Америки, країнами Європи.

В таких випадках ми миттєво компенсуємо всі витрати на логістику та товари.

Ми приймаємо перерахування на корпоративну банківську картку, а також готівку в гривні, доларах або євро.