UA | RU
UA | RU

Доставка контейнера з Китаю в Україну (FCL і LCL)

Міжнародні контейнерні перевезення – один з найбільш популярних і доступних видів вантажоперевезень. Таким чином можна доставити в Україну об’ємний вантаж безпосередньо з фабрики або з китайського інтернет-магазину. Контейнерне перевезення вантажів з Китаю з компанією Pollux – це можливість налагодити безперебійні поставки товарів. Ми пропонуємо найдемократичніші тарифи, займаємося розмитненням і готові організувати доставку вантажу транспортною компанією прямо до дверей вашого складу.

Доставка


Доставка контейнера з Китаю компанією Pollux

Доставка вантажів контейнером з Китаю – це вигідно і зручно, незалежно від того, чи готові ви орендувати весь контейнер, чи передбачається одночасне транспортування продукції різних постачальників для кількох замовників. Збірні вантажі можуть містити товари абсолютно різного призначення з числа дозволених.

Послуга перевезення контейнерів з Китаю від компанії Pollux охоплює не тільки перевезення посилок як таке, а й пакування, митне оформлення, проходження всіх перевірок, а також трансфер по Україні за допомогою служб доставки. Для багатьох бізнесів така процедура є досить складною, тому рекомендуємо довіритися професіоналам.


Співпраця з Pollux
має масу переваг:

Консолідація посилок

Ми забираємо вантажі у всіх відправників і відправляємо їх в Україну однією великою посилкою. Ми привеземо всі замовлення в один час, що набагато зручніше і дешевше, ніж доставка і перевірка кожного постачальника окремо.

Контроль усього процесу

Китайці - відповідальні бізнес-партнери, проте відправка великих партій товару вимагає додаткового контролю. Менеджери Pollux переконаються у відповідності товару заявленим характеристикам.

Заповнення документів

Якщо ви замовляєте вантаж контейнером, усі товарні позиції мають бути внесені в накладні. Щоб не помилитися і заощадити час, довірте заповнення офіційних документів нашим співробітникам.

Збереження товарів

Ми зобов'язуємося доставити контейнер з вашим вантажем в цілості й схоронності, для цього контролюємо всі процеси аж до відвантаження одержувачу. Для непередбачених ситуацій Pollux пропонує послугу страхування. Скільки коштує страховка, вам розкажуть наші консультанти.

Доступна ціна

Будь-які контейнерні перевезення з Китаю вартість за кілограм мають набагато меншу, ніж інші варіанти доставки. Якщо у вас відносно невеликий обсяг, ви завжди можете замовити контейнер разом з іншими покупцями і заплатити за транспортування тільки вашого вантажу.

Прогнозовані терміни

Термін доставки контейнера-збірника зазвичай більший, ніж окремих посилок. Це пов'язано з необхідністю консолідації великої кількості товарів, часто від різних клієнтів. Наша фірма має налагоджену логістику, завдяки якій ви отримаєте своє замовлення в обумовлений час.

Перевезення


Як відбувається процес перевезення контейнерів з Китаю

Якщо вам цікаво, як привезти контейнер з Гуанчжоу за мінімальним тарифом, розібратися в особливостях послуги вам допоможуть наші фахівці. Телефонуйте – ми завжди готові проконсультувати. У загальному вигляді доставка контейнера з Китаю відбувається так:

Клієнт надсилає запит через форму зворотного зв’язку на сайті.

Спеціаліст Pollux зв’язується із замовником для обговорення складу партії, особливості вантажу, його вартості. Ми також консультуємо з питань митного оформлення, розраховуємо, скільки коштуватиме транспортування.

Після підписання договору починаємо працювати над консолідацією посилок, а також підбираємо порт, з якого здійснюватиметься відправлення.

Наші фахівці контролюють завантаження вантажу в контейнер, а також стежать за тим, щоб маркування відповідало опису товарів, а ящики були надійно закріплені. Проводиться відправка контейнера з Китаю.

Фахівці Pollux заповнюють необхідні накладні, надають на митниці сертифікати та необхідні дозвільні документи, оплачують податок.

Розмитнений вантаж розподіляється по посилках. Це може бути як один, так і кілька клієнтів. Доставка здійснюється за адресою, вказаною в договорі.

Доставка


FCL и LCL доставка

Головне, що потрібно розуміти: найважливіший параметр у контейнерних перевезеннях – не вага вантажу, а його обсяг у кубічних метрах. Знаючи цей показник, можна підібрати розмір контейнера для міжнародного пересилання.

Так, компанією Pollux пропонується навантаження і доставка з Китаю в контейнер 20 футів і 40 футів. Вони мають такі габарити:

Тип контейнера для вантажів з Китаю
40 футів 1АА
20 футів 1С
20 футів 1СС
Габарити внутрішні ДхШхВ, мм
6058х2438х2350
5867х2330х2197
5867х2330х2350
Дверний отвір ШхВ, мм
2286х2261
2286х2134
2286х2261
Маса вантажу, т
26,58
20
21,75

На контейнерні перевезення з Китаю ціна також залежить від того, замовляєте ви весь контейнер або займаєте його частину, інакше кажучи, вибираєте ви FCL або LCL доставку.

FCL доставка контейнера з Китаю

FCL (Full Container Load) – вид доставки, який передбачає повне заповнення контейнера товаром одного клієнта. Тобто, ви повністю орендуєте контейнер під свої потреби.

Переваги варіанта:

 • швидке завантаження і вивантаження;
 • швидке опрацювання документів;
 • менше часу займає доставка в країні призначення.

Вартість доставки з Китаю контейнером FCL у розрахунку на метр кубічний буде вищою, ніж доставка LCL у тих випадках, коли товар займає не весь простір. Водночас це безпечніший варіант, оскільки ви точно знаєте тип товарів, які в ньому транспортуватимуться, а також вам не доведеться чекати консолідації посилок інших одержувачів.

LCL доставка з Китаю

LCL (Low Container Load) передбачає часткове заповнення контейнера товаром одного одержувача. Таким чином в одному контейнері може перевозитися товар одного або декількох замовників, завантажений в одному порту.

Переваги рішення:

 • низька вартість доставки;
 • можливість перевозити невеликі обсяги товарів;
 • оплата тільки за фактичний обсяг.

LCL доставка може зайняти більше часу, оскільки потрібна консолідація під час завантаження контейнера, а також сортування під час вивантаження. Водночас це бюджетне рішення, яке підійде підприємствам, що потребують частих поставок товарів невеликими партіями.

Тарифи


Тарифи

У цьому розділі ми допоможемо вам розібратися, як розрахувати вартість доставки вантажу в контейнерах. Вона залежить від обраного типу: LCL або FCL, а також транспорту, яким буде доставлятися вантаж.

Орієнтовну вартість можна розрахувати за таблицею нижче:

от 3$/кг
от 8,5$/кг
от 1,4$/кг
Частота відправлень
Щотижня
Два рази на тиждень
Щотижня
Строки
20–45 днів
12–14 днів
45–55 днів

Оптимальним варіантом сьогодні є залізнична доставка. Вона має невисоку вартість і менше ризиків порівняно з морською. Водночас найекономічнішою буде доставка контейнера з Китаю морем.

Вартість доставки 20-ти футового контейнера з Китаю

Вартість доставки 20 футового контейнера з Китаю залежить від особливостей вантажу, типу доставки і транспорту, який ви оберете. Також приплюсуйте оплату додаткових послуг, які як посередник пропонує компанія Pollux.

Під час розрахунків можна орієнтуватися на загальну таблицю:

Залізнична доставка
Доставка морем
Вартість доставки
від 3$/кг
від 1,4$/кг
Частота відправлень
Щотижня
Щотижня
Строки доставки
20–45 днів
45–55 днів

Точну вартість доставки вантажу в 20-футових контейнерах вам повідомить менеджер після уточнення всіх деталей співпраці.

Вартість доставки 40-ти футового контейнера з Китаю

Доставка 40 футового контейнера з Китаю розраховується за тією самою логікою – враховується тип доставки (LCL або FCL), категорія і вартість товару, його обсяг, необхідність у додаткових послугах від Pollux.

Для попереднього розрахунку використовуйте загальну таблицю:

Залізнична доставка
Доставка морем
Вартість доставки
від 3$/кг
від 1,4$/кг
Частота відправлень
Щотижня
Щотижня
Строки доставки
20–45 днів
45–55 днів

Остаточну вартість перевезення допоможе розрахувати менеджер під час консультації. Також фахівець розповість, як вигідніше привезти контейнери з Китаю, як доставити їх на ваш склад в Україні.

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Тарифи


Сроки доставки контейнера из Китая

Терміни доставки контейнера з Китаю в Україну також залежать від типу завантаження контейнера і виду транспорту. Орієнтовні терміни вказані в таблиці:

Залізнична доставка
Авіадоставка
Доставка морем
Частота відправок
Щотижнево
Два рази на тиждень
Щотижнево
Строки
20–45 днів
12–14 днів
45–55 днів
Товари


Які товари ми доставляємо контейнерами

Товари з 1688 та інших китайських маркетплейсів

Велика та дрібна побутова техніка

Комп'ютери, ноутбуки, розумні годинники, інша електроніка

Медичне обладнання та комплектуючі до нього

Товари


Що ми не доставляємо з Китаю

Крім доволі широкого переліку товарів, які ми можемо доставити в контейнерах з Китаю в Україну, існують винятки. До них належать товари, які можуть становити потенційну небезпеку під час транспортування, або ж заборонені для перевезення на законодавчому рівні.

У цьому списку:

 • вогнепальна та холодна зброя, аксесуари та комплектуючі до неї;
 • вогне- та вибухонебезпечні речовини, включно із запальничками, пальниками тощо;
 • речовини і предмети, які випромінюють радіацію;
 • алкоголь і тютюнові вироби;
 • будь-які речовини і товари, які не мають упаковки та опису;
 • продукти харчування, включно з чаєм, соками та іншими напоями;
 • ліки та біологічно активні добавки, вітамінні комплекси;
 • антикваріат;
 • готівка, банківські картки, цінні папери;
 • ювелірні вироби, цінні метали та каміння.

Детальніше про те, які є обмеження на доставку з Китаю, ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу