UA | RU
UA | RU

Викуп і доставка з Alibaba в Україну

Якщо ви давно планували розпочати власний бізнес – китайський магазин роздрібної та оптової торгівлі Alibaba саме те, що вам потрібно. Знання мови, як і навички організації логістики, зовсім не обов’язкові, адже для цього й існують посередницькі компанії. Pollux готовий стати для вас надійним партнером: ми знайдемо потрібну продукцію на сайті, викупимо її і зможемо дешево доставити товар з Алібаба в Україну.

Alibaba


Викуп і доставка з Alibaba в Україну - що ми пропонуємо

Як офіційний посередник з доставки з Alibaba, Pollux здійснює повний супровід угоди. Нашим фахівцям можна довірити вибір продукції, оформлення замовлення, організацію доставки електроніки, техніки, товарів для дому, іграшок, будь-яких інших товарів. На прохання замовника ми також проведемо інспекцію виробництва і надамо зразки продукції, що випускається.

Доставка товарів з Алібаба в Україну разом з фахівцями Pollux – це вигідне рішення для приватних осіб і представників бізнесу.

Пошук і викуп товару на торговому майданчику Алібаба

Ми надамо контакти перевірених постачальників і допоможемо знайти нових продавців для співпраці на вигідних для вас умовах.

Перевірка якості товару

Найкращим посередником Pollux робить увагу до нюансів. Так, ми обов'язково перевіримо якість обраного товару до здійснення покупки, організуємо інспекцію виробництва постачальника.

Допомога в оплаті продукції

Наші фахівці досконально знають усі нюанси роботи китайської банківської системи, тонкощі податкового обліку, і допоможуть внести передоплату, а потім повністю розрахуватися за товар.

Доставка товарів з Alibaba авіатранспортом

Авіадоставка - найшвидший спосіб отримати вантаж. Транспортування товару займає не більше двох тижнів.

Доставка з Алібаба в Україну морем

Найдешевша доставка, що особливо важливо при транспортуванні великих партій продукції. На перевезення потрібно до 55 днів.

Доступні ціни на всі послуги

Pollux - посередник для замовлень товарів з Китаю, який дотримується максимально лояльної цінової політики.

Варіанти


Як відбувається процес оформлення та доставки

Мовний бар’єр часто стає серйозною перешкодою на шляху успішної співпраці з іноземними постачальниками. Допомога посередника в комунікації з продавцями на ринку Китаю в цьому плані безцінна. Ми пропонуємо два варіанти супроводу угоди:

тільки організація логістики: доступні види доставки з Китаю з Алібаба – літаком і кораблем;
викуп партії + надання логістичних послуг.

Кожен з варіантів передбачає певну послідовність дій.

Варіант 1

Клієнт залишає заявку на сайті компанії або телефоном.

Наш фахівець зв’язується з вами, щоб обговорити всі нюанси угоди. Під час консультації прорахуємо, скільки коштує доставка з сайту Алібаба конкретно у вашому випадку, проговоримо, скільки йде товар з Китаю.

Приймання та консолідація продукції в Китаї на нашому офіційному складі. Підготовка до відправлення та за необхідності перепакування.

Транспортування вантажу в Україну обраним видом транспорту. Доставка з Alibaba в Україну контролюється співробітниками Pollux на всіх етапах вантажно-розвантажувальних робіт.

Оформлення товарів на митниці – розмитнення

Транспортування товарів по Україні надійними логістичними службами (Нова Пошта, Делівері). Можлива експрес-доставка замовлення до дверей компанії покупця.

Варіант 2

Оформлення клієнтом заявки на карго на сайті компанії або телефоном. Уточнення вимог до продукції.

Підбір постачальників, надання списку можливих партнерів з докладним описом умов співпраці. За необхідності ми запросимо для вас зразки продукції.

Зберігання на складі та внутрішня логістика доставки з Алібаба. Компанія Pollux консолідує посилки від різних виробників на власному складі в Китаї.

Відправлення товару в Україну. Скільки йде доставка з Алібаба в Київ та інші регіони країни – залежить від низки факторів. У будь-якому випадку ми виберемо для вас максимально швидкий і вигідний спосіб перевезення вантажу.

Митне оформлення, сплата необхідних податків і зборів.

Приймання, перевірка і подальша доставка вантажу, що прибув, в обумовлене з клієнтом місце.

Тарифи


Вартість і терміни доставки з Алібаба в Україну

Відповідь на запитання, скільки коштує доставка з Алібаба в Україну, залежить від безлічі факторів. Однак, знаючи вагу вантажу, ви можете виконати попередній прорахунок за нашою таблицею. У ній вказана вартість логістичних послуг. Також ви можете розрахувати, у скільки обійдеться доставка з викупом продукції.

Експрес-доставка
Авіадоставка
Доставка морем
Тарифи на доставку вантажів з Китаю
від 12$/кг
від 8,5$/кг
від 1,4$/кг
Частота відправлень
щотижня
двічі на тиждень
щотижня
Термін доставки
8–10 днів
12–14 днів
45–55 днів
Ціна викупу та перевірки товару в Китаї
До 2000$ — 10%
Від 2000$ — 7%
Від 10000$ — 5%
Від 50000$ —3%
Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу