UA | RU
UA | RU

Авіадоставка товарів та вантажів з Китаю в Україну

Важливу роль для будь-якого бізнесу відіграють терміни постачання товарів. Тому підвищений попит має авіадоставка з Китаю в Україну. Компанія Pollux  пропонує швидку, надійну міжнародну доставку у термін 12–14 днів. Відправка здійснюється двічі на тиждень, з Гонконгу – щочетверга. Ми станемо для вас надійним партнером та посередником, який гарантує співпрацю за вигідними тарифами. Вартість наших послуг з вантажоперевезення — від 8,5$ за кілограм.

Авіаперевезення


Як ми працюємо

Авіаперевезення вантажів з Китаю — це складний процес, який потребує ретельного планування на всіх етапах. І хоча такий тип транспортної доставки дорожчий, ніж транспортування сухопутним або морським шляхом, він є найшвидшим та найнадійнішим. Якщо замовити послугу з логістики у нас, ми візьмемо на себе всі питання щодо митного оформлення та привеземо товари від китайських постачальників в узгоджені терміни. Необхідно отримати вантаж якнайшвидше – зв’яжіться з нашими фахівцями у сфері авіаперевезення з Китаю в Україну. Вони організують експрес-доставку у максимально стислі терміни.

Послуги для всіх типів бізнесу

Ми працюємо з дрібними, середніми й великими фірмами та доставляємо товари транспортними компаніями гуртовими партіями та невеликими пакунками, вагою від 10 кг

Швидка доставка вантажів

Авіадоставка — це найшвидший варіант. Отримати товари покупець зможе у скорочені терміни через 12–14 днів, а у разі експрес-доставки — через 8–10 днів

Максимальна безпека

Процес авіадоставки ретельно прописаний у протоколах. Дотримання цих процедур гарантує захист вантажу від пошкодження, крадіжки або втрати.

Скорочення витрат на зберігання

Завдяки швидкості перевезень, можна суттєво зекономити на складських витратах, підтримуючи при цьому постійну наявність товарів з асортименту

Допомога у розмитненні

Ми візьмемо на себе всі питання, пов'язані з проходженням вантажем митного контролю, та оформлення усієї необхідної документації

Гарантія доставки у встановлені терміни

На повітряний транспорт менше впливають зовнішні негативні фактори, тому товари гарантовано будуть доставлені вам у визначений термін

Авіадоставка


Як відбувається процес авіадоставки

Розміщення запиту на офіційному сайті нашої служби доставки або оформлення замовлення у будь-який інший зручний спосіб: за телефоном, email або особисто в офісі

Менеджер надає консультацію з усіх питань: обговорюються деталі угоди, час доставки з Китаю в Україну літаком, проводиться розрахунок з урахуванням ваги та типу вантажу

Приймання вантажу від постачальника, перевірка товару, упаковки, страхування, підготовка до перевезення

Відвантаження в аеропорту в узгоджені терміни та перевезення з Китаю авіа транспортом до місця призначення в Україні

Проведення митного оформлення нашими співробітниками з дотриманням чинних Митних правил України

Трансфер до кінцевого пункту призначення, заздалегідь обговореного з замовником, та передача товару клієнту

Тарифи


Вартість авіадоставки

Експрес-доставка
Авіадоставка
від 12$ за кг
від 8,5$ за кг
Терміни доставки
8–10 днів
12–14 днів
Особливості послуги
відправка щотижня,
доставка до дверей
виліт двічі на тиждень,
з Гонконгу — щочетверга

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

Товари


Які товари ми доставляємо повітрям

Електроніка

Одяг та взуття

Товари для дому

Побутова техніка

Дитячі іграшки

Косметика

Промислове обладнання

Медичне обладнання

Запчастини

Товари


Що ми не доставляємо з Китаю авіаперевезеннями

Доставка вантажів з Китаю авіа шляхом неможлива для наступних товарів та категорій (повний перелік уточнюйте у наших фахівців):

 • вогнепальна та холодна зброя, у тому числі кастети, стилети, газові балончики тощо;
 • аксесуари та комплектування для зброї;
 • імітація зброї;
 • оптичні прилади;
 • вогненебезпечні, вибухонебезпечні, радіоактивні речовини;
 • будь-які запальнички й пальники;
 • алкогольні напої та тютюнові вироби;
 • речовини та рідини невідомого походження без оригінального паковання;
 • харчові продукти, свіжі овочі, продукти тваринного походження; 
 • соки, напої, гранульований чай;
 • речі, що імітують брендові речі, та фальсифікат;
 • препарати для схуднення;
 • ліки, вітаміни та корми для тварин;
 • антикваріат і предмети національного історичного або культурного надбання;
 • ювелірні вироби;
 • банківські картки;
 • гроші та цінні папери. 
Що вигідніше


Що вигідніше: авіа чи морська доставка

Вартість (від $)
Терміни (днів)
Авіадоставка
8,5/кг
12–14
Експрес-доставка
12/кг
8–10
Морським шляхом
1,4/кг
45–55

Вартість авіадоставки з Китаю досить висока. Транспортування морським шляхом нижче за ціною, але займає набагато більше часу. Тож, якщо вам потрібна швидка доставка – обирайте літаки, важливіша економія коштів – морське перевезення.

Також слід враховувати наявність складських приміщень. Наприклад, якщо у компанії є свій просторий склад, питання терміновості відпадає. Тим, у кого немає приміщень для зберігання товару, скоріш за все, підійде доставка товарів з Китаю літаком. Це швидко, а тому буде легко підтримувати асортимент й не втрачати клієнтів через відсутність популярних позицій.

Наші кейси


Наші кейси

Slide

Пошук і доставка іграшок з Китаю в Україну

Замовник:
Український дистриб’ютор дитячих іграшок
Маршрут:
Китай — Україна
Тип вантажу:
Дитячі іграшки

Клієнт надав запит на пошук і викуп товару з Китаю в Україну. Ми знайшли постачальника з найкращими умовами. Отримали вантаж на свій склад і провели перевірку якості 20% товарів. Для доставки обрали морський шлях. Відвантажили партію іграшок, а після прибуття розмитнили її. Клієнт залишився задоволеним якістю товару, термінами доставки та ціною.

Slide

Доставка генераторів з Китаю в Україну

Замовник:
Українська енергетична компанія
Маршрут:
Китай – Польща – Україна
Тип вантажу:
Генератори

Ми отримали замовлення на перевезення декількох контейнерів з генераторами з Китаю в Україну. Наші фахівці запропонували доставку морським шляхом та розробили оптимальний маршрут через порт Гданська. Ми відстежували вантаж на всіх етапах перевезення, а коли контейнери прибули в Україну, проконтролювали проходження всіх митних процедур, сплату податків та зборів.

Slide

Доставка дронів із Китаю

Замовник:
Українська агрофірма
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Дрони

До нас звернувся представник української агрофірми, яка потребувала послуги доставки сільськогосподарських дронів із Китаю до України. Ми знайшли постачальника та запропонували доставку морським судном. Після прибуття в Україну ми розмитнили дрони, оформили всі необхідні документи та доставили замовлення до пункту призначення.

Slide

Доставка EcoFlow з Китаю в Україну

Замовник:
Підприємець з маркетплейса «Розетка»
Маршрут:
Китай – Україна
Тип вантажу:
Товари та аксесуари для дому, блогінгу, іграшки тощо

Нашій компанії було доручено організувати доставку товарів різних категорій. Серед них – розвивальні іграшки, аксесуари для смартфонів, лампи для блогерів. Ми обговорили всі деталі, підписали необхідні документи та запропонували клієнту перевезення морем. Після надходження товару на наш склад ми перевірили його якість і цілісність. По прибуттю в Україну допомогли у розмитненні та переспрямували товари на склад замовника.

previous arrow
next arrow

Залишити заявку

Дізнатися про деталі та замовити послугу

FAQ


Часті питання

У разі замовлення експрес-послуги терміни доставки товарів становлять 8–10 днів, стандартне авіаперевезення займає 12–14 днів.

Вартість залежить від типу послуги. Для авіадоставки тариф мінімальний тариф становить 11,4$/кг. Якщо скористатися послугою експрес, ціна становитиме від 12$/кг.