UA | RU
UA | RU

Послуги

Наші послуги

Pollux пропонує широкий спектр послуг у сфері логістики вантажів з Китаю в Україну

Авіа доставку вантажів з Китаю зазвичай вважають надійнішою, ніж інші види транспорту. Вантажні авіарейси виконуються за фіксованим розкладом, і погодні умови та інші зовнішні чинники, які можуть вплинути на терміни доставки, зазвичай викликають набагато менше занепокоєння, ніж під час морських або наземних перевезень.

Морські вантажоперевезення – це перевезення вантажів морем. Морські перевезення дешевші, ніж повітряні, але надійніші, ніж наземні. Вони відіграють важливу роль у світовій економіці, забезпечуючи транспортування вантажів між країнами і континентами. Морські перевезення є найпоширенішим видом транспортування таких товарів, як продукти харчування, одяг, автомобілі та електроніка.

Карго-доставка – перевезення “під ключ”. Тобто компанія Pollux бере на себе всі питання доставки, зокрема, митне оформлення. Важливо розуміти: карго – повний комплекс послуг. Товар буде упакований, розмитнений, застрахований і відправлений замовнику. Клієнт просто отримує свій вантаж, без паперової тяганини і нервів на митниці.

Якщо ви займаєтеся бізнесом, що вимагає замовлення товарів і послуг у материковому Китаї, вам знайомі труднощі, пов’язані з необхідністю швидко і легко розплачуватися з постачальниками. Оскільки в Китаї діє жорсткий контроль за рухом капіталу, переказ грошей до Китаю з України може виявитися дорогим, складним і тривалим процесом, тому Pollux пропонує взяти ці функції на себе